Zraněné srdce

Zraněné srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132519/bmid_zranene-srdce-132519.jpg 4 5 2

Každé zneužití člověka poškozuje bez ohledu na to, jak velké násilí bylo spácháno na jeho těle. Stupeň traumatu spojeného se zneužitím závisí na mnoha faktorech, včetně vztahu k pachateli, míře obtěžování a délky zneužívání. Každé znužití však znamená pošlapání důstojnosti a krásy lidské duše.

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Návrat domů

Wounded heart , 2006

Morrighan
Morrighan
28.10.2015 3 z 5

To duchovno mi v knize opravdu silně nesedlo, nejspíš proto hodnotím níž, než bych hodnotila pouze dle získaných poznatků. Byly tam hodně dobře napsané momenty, ale jako celku tomu něco chybělo a něco nadbývalo.

Pest
Pest
11.02.2014 4 z 5

Knihu autor pojal ve dvou základních rovinách - psychologické a duchovní. Léčba traumatického a posttraumatického stavu opírající se o individuální přístup vnitřního a vnějšího postižení s napojením na recesi ve víře, může, věřím, mít větší úspěšnost. Nicméně, je mnoho těch, co jsou vysloveně materiálního založení, a jejich léčba je z hlediska jejich přístupu přirozeně pouze materiální. Přesto, každá rada může být dobrá, pokud není draze zaplacena, a tím je zdraví člověka.

Dan B. Allender
americká, 1952