Zrádná vůně

Zrádná vůně https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30633/bmid_zradna-vune-PTx-30633.jpg 4 31 8

Hlavní hrdina se vrací po letech z vězení do rodného města, místní obyvatelé o něj však nestojí, pouze mladá učitelka Rachel projeví lidský soucit a toleranci. Johnny Harris se po deseti letech ve vězení vrací do rodného Tylervillu, aby se pokusil začít nový život. Nebude to mít snadné, neboť počestní tylervillští občané o odsouzeného vraha nestojí - pouze mladá učitelka Rachel Grantová nikdy nevěřila v Johnnyho vinu a nabízí mu pomocnou ruku. Ten chlapec, kterého před lety učila, však už není chlapec. Nosí přiléhavé džíny a dlouhé vlasy a vůbec neskrývá, co ke své bývalé učitelce cítí. Jak dlouho mu Rachel dokáže odolávat? A zatímco se oba snaží porozumět svým citům, je ubodána další mladá žena. Stejně jako u oběti vraždy, k níž došlo před lety, se na jejím těle najdou poházené voňavé květy, Johnny opět upadne v podezření a Rachel se ocitá ve smrtelném nebezpečí...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

One Summer , 1993

georginaa
26.11.2020 5 z 5

Příběh byl protkaný detektivní zápletkou a romantikou. Což tuto kombinaci mám strašně ráda. Myslím, že toto dílo se velice povedlo, Karen vůbec nešlápla vedle a tato kniha je velice poutavá, rychle přečtená a určitě si ji někdy přečtu znova.

levap
07.03.2020 5 z 5

Moc hezké a napínavé čtení

Anett049
14.04.2019 5 z 5

Krásná kniha

Knižní střípky
10.11.2018 3 z 5

Jiiž trochu starší kousek, nějak unikl mé pozornosti, ale líbil se mi, americké maloměsto, místní rebel navrátivší se po 10 letech z vězení, kde seděl za vraždu místní dívky, celé město je díky jeho návratu vzhůru nohama, věří mu jenom jeho bývalá učitelka. A vraždit se bude dál. A dojde i na trochu té duchařiny. Prima oddechovka na jedno odpoledne.

zuzipol
09.04.2015 5 z 5

Kniha byla úžasná, přečtena jedním dechem. Závěr perfektní téměř hororový, nechybělo i duchovno...no prostě super!!!

pirin
23.07.2013 5 z 5

Moc hezká kniha, taková nenáročná, ale velmi příjemná oddechovka, přečtena jedním dechem :-)

pirin
11.06.2013 5 z 5

Jsem teprve v půlce, ale už teď můžu říct, že je to moc zajímavé a hezky napsané.

Val
23.09.2012 4 z 5

Ač jsem autorku vůbec neznala, byla jsem mile překvapena. Spojení love story a napětí, ke konci až skoro hororového ,mám moc ráda..Super !!!

Karen Robards
americká, 1954