Zradená ľúbosť

Zradená ľúbosť https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91355/bmid_zradena-lubost-duO-91355.jpg 5 48 8

Román prvej dámy slovenskej historickej romance opäť ponúka očarujúci ľúbostný príbeh zo stredovekého Slovenska. Krásna Marica, dcéra uhorského zemana, sa po desiatich rokoch strávených v kláštore ocitne na kráľovskom dvore plnom lesku a nádhery, ale aj klebiet a zákulisných intríg. Keď za dramatických okolností spoznáva vojvodu z Meranu Alexandra, šľachtic jej rytiersky ponúkne ochranu. Netrvá dlho a medzi mladými ľuďmi preskočí iskra...... celý text

Venezia
06.03.2020 1 z 5

Môj názor v skratke: všetky postavy sú buď čierne alebo biele, ona dobručká a takmer chudobná, on bohatý a frajer, ešte je tu zákerná milenka, panovačná matka, zlý otec a dobrý brat. O živote v Uhorsku a na kráľovskom dvore sa nič nedozvieme, veľa podstatných zvratov prejde autorka jednou vetou a retrospektívne, akoby ani nevedela, ako a prečo sa dej takto vyvinul.

Minimi_1
28.01.2018 5 z 5

Strhujúci príbeh, ktorý som prečítala jednym dychom.

1marskr
26.01.2018 5 z 5

Další skvělá kniha,

RADIN
06.09.2017 5 z 5

Jedna z najlepších kníh ktoré som čítal,sila lásky,intrigy,pútavý príbeh od začiatku až do konca,presne tak to mám rád,super,odporúčam.

Fizulka71
03.08.2017 4 z 5

Tak to byl hodně drsný romantický příběh. Jeden zvrat následoval druhý, když už si člověk myslel, že je všemu konec a bude happy end, pic kozu do vazu, zase se stal malér a svištělo se dál. Paní Pronská knihu opět nacpala dějem k prasknutí, takže za mě - do toho. Užijte si čtení!

miriam.w
24.03.2017 5 z 5

Citujem - Dohoda o dočasnom mieri sa podpísala, zapila lahodným vínom...Keď sa hostina skončila, Mehmed sa s nimi rozlúčil slovami: " Dnes ste sa ubránili, ale králi a dobyvatelia sa menia. Turci sa svojho sna o veľkej ríši nevzdajú!"
-podobnosť čiste náhodná?

miriam.w
24.06.2015 5 z 5

Einfach - wunderschön!

dubakm
17.09.2014 4 z 5

Moje druhá kniha od p. Pronské a opět jsem spokojena. Knihy nejsou moc objemné a čtou se opravdu dobře. Nečekejte ovšem žádne hodiny histórie, je to jen a pouze historická romance :-)