Zrada rodu Trnhoffů

Zrada rodu Trnhoffů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358790/bmid_zrada-rodu-trnhoffu-n85-358790.jpg 4 57 12

Dědictví rodu Trnhoffů série

< 2. díl

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí s řezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných „nehod“, zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný?... celý text

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Mladá fronta

The Thornthwaite Betrayal , 2016

Roněnka
24.03.2024 5 z 5

První díl jsem ještě nečetla, ale zjistila jsem, že to moc nevadí. Kniha se mi líbila i když se na konci z několika postav vyklubali trochu takoví šílenci. To mi přišlo tak nějak zbytečné, ale jinak dobrý.

Týna24
16.08.2021 5 z 5

Už je to déle, co jsem četla první díl, takže si ho moc nevybavuji. Ale i když jste nečetli první nemusíte, kniha Vám poví nejdůležitější okamžiky, skvělý příběh, nečekala bych že se tam stane tolik katastrof.

Cernakocka09
07.02.2021 5 z 5

První díl mě hrozně bavil tak jsem si přečetla i druhý. NAPROSTO ÚŽASNÉ !!! Ještě lepší než první díl řekla bych. Určitě doporučuji všem co četli první díl :-D

Knihovnice01935
01.02.2021 4 z 5

Druhý díl Trnhoffů byl podle mě trochu víc šílený, ale líbilo se mi to, i když mě trochu překvapil konec.

Barabora
30.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Další super díl ale našla bych tam pár drobných chyb. Např. Když už byl u Leontýny a Felixe strýc Harry Maršál, tak tam potom bylo napsáno o měsíc později, ale na konci knihy bylo, že je tam teprve týden a to mi nevychází.

Knížka se mi jinak moc líbila opět mě to vtáhlo do děje. Bylo tam hodně chvil kdy jsem se bála třeba, když chtěl strýc vyhodit zámeček do povětří, ale nakonec to odneslo, čirou náhodou jeho auto.

Taky jsem pociťovala drobné zklámání když, tam obě dvojčata řekla že se chtějí přestěhovat a následně i panství prodat. Naštěstí nakonec zůstali.

I za ty drobné chyby dávám pět hvězd. Knížka byla naprostá pecka a strašně mě bavila, jako díl první. Doporučuji!

IvetKl
07.11.2020 3 z 5

První díl mě bavil asi více.

Orange8knihomol
12.04.2020 5 z 5

Druhý díl byl naprostá pecka! Zápletka je opravdu skvěle vymyšlená, postavy velice osobité a konec překvapivý. Myslím, že autor přišel s vskutku ojedinělou dualogií, která rozhodně stojí za přečtení! Takže pokud si rádi přečtete nějakou tu detektivní knížku, v níž vyplouvají na povrch dávná tajemství, je tento příběh ideální volba pro vás. DOPORUČUJI, za mě naprostá spokojenost.

animovanej medv
21.11.2019 4 z 5

Ubírám hvězdičku, protože první díl byl prostě lepší. Ale i tak je to skvělý a najdu si i ty autorovy knížky, které nebyly nepřeložené do češtiny, protože mě vážně začal bavit.

Spojenc
01.09.2019 4 z 5

Druhý díl byl sice slabší než první, ale přesto mi přinesl velmi příjemné chvíle strávené u jeho čtení.

Isew
18.04.2019 4 z 5

Pokračování příběhu rodiny Trnhoffů si v ničem nezadalo s prvním dílem. Neustálé pokusy o vraždu, kdy není jasné, kdo a proč za nimi stojí. Vichr z hor dosáhl dokonalosti objevením se dalšího příbuzenstva a mé srdéčko zaplesalo. I na propletené příbuzenské vztahy z minulosti došlo. Přesto, nebylo těch zamotaných příbuzenských vztahů přece jen málo Antone Pavloviči?

Kikulka97
28.06.2018 4 z 5

Skvělá kniha, ale nutno říct, že pokračování je slabší než první díl. Ale i tak se jedná o nadprůměr.

Nelíísek
05.04.2018 5 z 5

V malém panství Trhoffů se skrývá více psychopatů než by bylo zdrávo...

Přečteno za dva dny, plnohodnotné pokračování Dědictví rodu Trnhoffů. mohu jen a jen doporučit!

HODNOCENÍ: Čím víc se dostáváte do děje, tím více nemůžete přestat číst, děj je plynulý a utíká hrozně rychle další rafinované pokusy o vraždu, nová rodinná tajemství .. no co víc si přát. V některých ohledech je kniha dosti předvídatelná ale komu to vadí ? Mně teda ne dávám 5*!

detektivní a krimi povídky

Gareth P. Jones