Zpoždění

Zpoždění https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76998/zpozdeni-76998.jpg 4 13 4

Děj psychologického kriminálního románu se počíná odvíjet ve chvíli, kdy v arizonské poušti ztroskotá dopravní letadlo a mezi třemi muži a chlapcem, kteří se zachránili, se vyhrocují vztahy.

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Vyšehrad

Overdue , 1957

Meda77
26.11.2021 4 z 5

Kniha není ani tak thriller, jako spíše psychologické drama. Velmi dobře zpracované a i když jde o beletrii čte se to docela dobře. Napětí postupně narůstá, takže udrží u čtení.

Jack Bauer
14.12.2020 4 z 5

Krátká oddechová dobrodružná četba v níž autor perfektně vystihl útrapy pouště, žízeň, horko, ale „Strach v hrsti prachu" byl mnohem lepší. Konec mě připadl dost useklý.

Koka
31.05.2020 5 z 5

Vynikající psychothriller! Komu se líbil Ivesův román Strach v hrsti prachu, ten zde najde hodně společných prvků - třeba sugestivní vykreslení putování pouští, provázeného psychopatem a nezměrnou žízní .... Doporučuji.

Nahnilaruka
05.04.2013 4 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Zajímavý a netradiční styl psaní. Postupné nabírání spádu a gradování, jen ten závěr mi přišel nedokončený, ale to byl asi autorův záměr.

Francis Clifford
anglická, 1917 - 1975