Zpovědi mladých hackerů: Fascinující historie o mladistvých hackerech

Zpovědi mladých hackerů: Fascinující historie o mladistvých hackerech https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116036/zpovedi-mladych-hackeru-fascinujici-historie-o-mladistvych-hackerech-116036.jpg 5 5 2

Tato kniha vypráví příběhy obyčejných hackerů. Nepíše se tu nic o tom, jak se jim daří využít tu kterou bezpečnostní chybu. Nezabývá se technickou stránkou problému. Snaží se spíše zjistit, proč děti s hackováním začínají, co si myslí, jak vyrůstaly, co je přimělo ke vstupu do počítačového podsvětí a co v něm našly. Jde také o první knihu, která narušuje stereotypní vnímání mladistvých hackerů jako nebezpečných vyvrhelů. To, co budete číst, je příběh technických kouzel, tvorby a odhodlání. Také je to příběh úzkosti, nudy, frustrace. Příběh odtržení od společnosti, zlosti a času stráveného ve vězení. Je to příběh dnešních mladistvých hackerů. Nejsou to příšery, o nichž jsme si zvykli číst. Jsou stejní jako ostatní děti a někteří z nich pravděpodobně žijí ve vašem sousedství. Jsou tu. Stačí se rozhlédnout. Senzační příběhy v této knížce pomohou při ochraně před nejvážnějším ohrožením bezpečnosti - lidskou přirozeností. Mějte na paměti, že cílem útoku můžete být i vy.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Helion

The Hacker Diaries: Confessions of Teenage Hackers , 2002

Teron
15.06.2017 5 z 5

Perfektní sonda do myšlení a historie těch, o kterých se zase tolik neví, ačkoli svou roli v technologické historii určitě měli. Mezi řádky hodně vyplývá, že nejde o apriorní rebelii, ale hlavně neukojitelnou zvědavost a touhu po porozumění funkcím, technologiím a možnostem.

valiSka001
21.08.2016

Dozvěděla jsem se, že je dobrá motivace pro programátory. Měla bych o ní zájem, ale ještě nevím.
Pár programátorům tato knížka změnila život. Jestli chcete motivaci, určitě si tuto knížku přečtěte.
Na začátku Vám nemusí nic říct, ale s odstupem času Vám začnou docházet spojení, slova. Pokud patříte mezi ty trpělivý a světu otevřené lidi, tato knížka Vám má co nabídnout.

hackeři

Dan Verton
americká
2003  100%Zpovědi mladých hackerů: Fascinující historie o mladistvých hackerech
2004  0%Black Ice - Neviditelná hrozba kyberterorizmu
2003  0%Zpovědi mladých hackerů
2004  0%Black Ice: neviditelná hrozba kyberterorizmu

Kniha Zpovědi mladých hackerů: Fascinující historie o mladistvých hackerech je v