Zpověď tajemníka

Zpověď tajemníka https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61366/bmid_zpoved-tajemnika-hDX-61366.jpg 3 21 4

Poměrně pikantní a věrohodný popis okolí bývalého prezidenta ČR Václava Havla.

Nofar197
23.03.2023 4 z 5

Autor pracoval v devadesátých letech jako tajemník bývalé první damy DH. Podle všeho dost náročná činnost. Své zkušenosti zpracoval s humorem i nadhledem v této knize. Samozřejmě nikdo nejsme dokonalý, nebyla tudiz ani DH, zase na druhe straně..... Názor ať si každý udělá sám.
"Ahoj, kapitáni. Madlo - umyvadlo. To jsou moji psi. "
Konsternovany ambasador se právě polil kafem, protože mu za krk vyskočilo Madlo- umyvadlo.

Hobo
29.08.2022 3 z 5

Nejprve jsem byl fascinován brilantním stylem a vtipem, později však poněkud unaven neustálým psychiatrizováním, navíc většinou nekonkrétním. V závěru jsem pár pasáží i přeskočil (např. astrologické) a víceméně s ulehčením knihu odložil. Ale nelze popřít, že portrét DH i VH je zřejmě věrný.

Pepi888
15.05.2022 3 z 5

Autorovi zdařile dokazuje na vzoru proslavených osobností platnost rčení, že nikdo není dokonalý. Zaujalo mě, že tak činí poutavě a profesionálně z pohledu psychologa a psychiatra. Doporučuji k přečtení těm čtenářům, kteří se chtějí blíže seznámit s nezvyklou náročností práce tajemníka Dagmar Havlové v tehdejší kanceláři prezidenta republiky.

martinvi
16.09.2014 3 z 5

Kniha popisuje okolí, charakter a činnost Dagmar Havlové!!