Zpověď sériových vrahů

Zpověď sériových vrahů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45942/zpoved-seriovych-vrahu-45942.jpg 4 63 9

Nejhorší zločinci světa vyprávějí vlastní příběhy. Otřesnější případy než filmový Hannibal - a přitom je každé slovo čirá pravda. Hrůza a mráz po zádech ... skutečný zločin v té nejsyrovější podobě.

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Koala

Talking with serial killers , 2002

iv.ča
iv.ča
20.11.2022 5 z 5

Vskutku zajímavá kniha o sériových vrazích. Brutální, těžké čtení o lidech, kteří si neuvědomují (nebo jsou lhostejní) k bolesti a utrpení svých obětí a rodiny příbuzných a přátel obětí. Jak málo má lidský život cenu. Hrůza.

Pampalini
Pampalini
19.11.2019 5 z 5

Hodně zajímavá sonda do životů a duší jedinců poznačených násilým a zkažeností. Zaráží kolik štěstí mívají ti, kteří si ho vůbec nezaslouží. Jakoby se živily životy, které vzali. Čím víc informací, tím je to děsivejší. Zrůda A. Wuornosová, McDuff nebo Henry Lee Lucas Nicka Cavea... bŕŕ.

darbujan8924
darbujan8924
20.07.2018 5 z 5

No, za mě plná "palba" hvězdiček.
Že jsou mezi námi psychohovada,to snad ví každý,ale toto je trošičku jiná liga.
Kniha je skvěle napsaná...fakta,rozhovory s vrahy...
Určitě doporučuji

Michal R10
Michal R10
02.09.2016 5 z 5

K těmto knihám se stále vracím. Teď nedávno jsem z nudy vytáhl druhý díl a nepustil jsem ho z ruky, dokud jsem ho nedočetl celý. Velmi čtivé a smutné.

joslin
joslin
03.11.2015 5 z 5

Vypěstovala jsem si na knihy tohoto autora velkou závyslost, mám všechny ve své knihovně a láskyplně je oprašuji, vracím se k nim a nikomu nepůjčuji, protože mám šílený strach, že se mi nevrátí zpět. To hovoří za vše :)

Jeanie
Jeanie
27.09.2013 4 z 5

Přečetla jsem si jí ze zvědavosti, téma a osudy v knize nutí k zamyšlení. Určitě si ještě přečtu druhý díl

pakoshka
pakoshka
22.05.2013 4 z 5

Četla jsem oba díly. Literárně je kniha velmi dobře zpracována, nicméně hrůza a děs, které vypráví... To je něco jiného. Nedoporučuju číst při večerním čekání na vlak, hrozí paranoia!

Allen28
Allen28
27.02.2013 5 z 5

Všechny knihy od tohotou autora na toto téma jsou velmi zajímé. Pro mě jedna z nejlepších knih co jsem četla. Ovšem není pro každého.

wally
wally
26.01.2013 4 z 5

Moje první setkání s tímto spisovatelem a hlavně s tímto 'zajímavým' tématem. Kniha se četla dobře....alespoň po stránce literární. Samotné téma, pak je již jiné kafe a člověk se musí zamyslet, jak je toto možné, že mezi námi žijí i taková 'zvířata'....

paměti, memoáry sérioví vrazi

Christopher Berry-Dee
anglická, 1948
2004  90%Zpověď sériových vrahů
2007  89%Zrození vrahů
2005  86%Sdílené šílenství
2006  90%Zpověď sériových vrahů 2
2006  82%Vrazi z internetu

Kniha Zpověď sériových vrahů je v