Oceán

Oceán https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417573/bmid_zpatky-v-case-ocean-1kL-417573.jpg 5 4 3

Zpátky v čase série

< 3. díl

Potop se spolu s Alenkou, Oldou a jejich pejskem Jožkou, až na samé dno oceánu. Zjisti všechno o tvorech, kteří žijí v oceánu a kolem něj, od přílivových jezírek na pobřeží až po hlubokou, temnou hlubinnou zónu. Zajímá tě například: Jak čtverzubec zastrašuje své nepřátele? Jak dostala vampýrovka své jméno? Kterým živočichům se daří v ledově studené vodě? Potop se s námi do oceánu a zjisti to!... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Drobek

Let's go - Ocean

jitka7
09.11.2021 5 z 5

Takovéto knihy mám s dětma ráda. Něco se dozví. Nezahltí je to až moc, jelikož jsou ještě malé. A pak ještě hledají nějaká ta zvířátka. Už jsme si půjčili v knihovně další díl.

blackoutzuzi
14.05.2020 5 z 5

Tohle se vážně povedlo! Je zde vidět snaha odlišit se od ostatních dětských encyklopedií, především co se formátu týče - autoři zvolili vrstevnaté stránky, které stylizovali do tvaru mořských vln - za mě skvělý nápad!
Co se grafiky týče, musím uznat, že barvy a kresby se mi líbily moc, barevnost z nich přímo sršela, takže věřím, že dětského čtenáře snadno zaujmou :)

Chensie
03.10.2019 5 z 5

Zpátky v čase - Oceán je jedna ze tří titulů edice, která je prostě úchvatná svým kreativním přístupem. Dětská encyklopedie je opravdu hodně zvláštní a zajímavá. Hned po otevření vás čeká plocha s mořem, které postupně odkrýváte a jdete nejen do hloubky oceánu, ale také zpět, takže poznáváte prostřednictvím dobrodružství zábavných průzkumníků oceán tak, jak běžně nemůžete. Navíc v bezpečí domova se svými ratolestmi. Krásný zážitek pro malé čtenáře průzkumníky, kteří se díky němu také poučí. :)