Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40916/bmid_zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci-Xca-40916.jpg 3 400 56

S inteligentním humorem a nelíčenou sebeironií vypráví hrdinka příběhu o ženské touze po lásce, kvalitním partnerském vztahu a uspokojivém rodinném životě.

ellypusik
30.01.2016 2 z 5

Kniha mě nijak zvlášť nezaujala, humoru paní Haliny zřejmě nerozumím a na knize se mi líbilo, jen to, jak je kniha těžce realistická. Ukazuje jaký život může skutečně být, nic víc mě však nezaujalo.

combatgirl
02.01.2016 1 z 5

Přečetla jsem dvě knížky od Haliny a její humor mi vůbec nesedí.Nevím proč :-(

Zdeňula
20.11.2015 3 z 5

Moc pěkné čtení na odpočinek..

michimuller
12.03.2015 3 z 5

Malinká knížka plná emocí, humoru, životních postřehů, partnerských vztahů, rodiny, příběhů přátel a lásek. Kratičké fejetony které straší v každém časopise. Pro někoho kdo dává přednost velkoformátovým románům 500 stran a víc by to mělo být nehodnotitelné. Ale je to Halina, mediální osobnost s precizním vyjadřováním emocí, před kterou opravdu klobouk dolů. Z knížky jsem přečetla jen pár stránek, když mi to kamarádka dala jako audioknihu, čtené přímo paní Halinou. Stálo to za to, žádná ztráta času.Milé, příjemné...někdy člověk musí proložit detektivky něčím nenáročně obyčejným.

Kopretina_aku
06.04.2014 2 z 5

Halina napsala už mnohem lepší knížky, ale ten její humor člověku prostě dokáže zvednout náladu kdykoliv.

verunb
28.12.2013

Na knihách Haliny se mi nejvíc líbí, jak dokáže z katastrofálních situací vybruslit s krásným optimismem :)

vaili
16.10.2013 4 z 5

Jako obvykle lehce vtipné a zmatené :)

Marčullkas
22.07.2013 4 z 5

Halininy povídky řadím jako oddechové čtení u kterého se ráda zasměji. Vtipně popisuje různé životní útrapy.

Skjaninka
08.06.2013 3 z 5

Čisto oddychové čítanie, pri ktorom sa nemusí premýšľať a človek môže úplne vypnúť a len tak si čítať o veciach, ktoré Pawlowská popravde popísala, presne tak ako to v živote chodí. S trochou dávky humoru k tomu, sa aj tie nepríjemné životné situácie zvládajú s väčšou ľahkosťou. Nič svetoborné, ani literárne hodnotné v tejto knihe nenájdete, ale občas si niečo podobné prečítať, neuškodí.

_sjuu_
28.05.2013 odpad!

"do třetice všeho dobrého a zlého" nebo "3* a dost"? Nicméně jsem se opravdu přesvědčila, že knihy této autorky nejsou nic pro mě :I

evafort
08.05.2013 4 z 5

Mám ráda humor Haliny Pawlowské, i když se někdy trochu opakuje, tak čtu její knížky ráda.

DariDerek
06.05.2013 2 z 5

Vtipné pasáže, ale polovina až moc nereálných, že by si člověk řek, jestli opravdu taková žena existuje... zasmála jsem se, to ano, ale taky jsem se v ději několikrát ztratila - jestli se to ovšem dá nazvat dějem? :-) Potěšení na jedno odpoledně, ale určitě se k této knížce, ani autorce, vracet nebudu :)

magnolia
11.03.2013 4 z 5

Bylo to vtipné, ženské a autorce jsem v té době ještě hodně fandila (a ten název je přesný!). Další knížky, až na pár hodně povedených povídek-fejetonů mě spíš zklamaly. Zvlášť ty z posledních let.

kattyV
18.02.2013 3 z 5

Když je člověk unavený a nechce se mu přemýšlet, proč si neodpočinout u Haliny Pawlovské. Ano, je to pořád na jedno brdo, ale občas nezaškodí a člověk se docela pobaví.

SaDiablo
04.08.2012 3 z 5

Příjemná oddechovka. Kniha ne tolik vtipná, jak jsem čekala s přihlédnutím na Halininy sloupky, přečteno rychle, pár dobrých a trefných poznámek a dialogů. Pamatuji si na tatínka a omyl s prasetem Ondrou, každopádně si myslím, že až uplyne delší doba, nevybavím si příliš ani to.

gfdsa123
16.07.2012 2 z 5

Velmi oddechové čtení. Myslím si, že za pár měsíců si na obsah ani nevzpomenu.

ženy zfilmováno rozvod

Halina Pawlowská
česká, 1955
1996  72%Díky za každé nové ráno
2002  65%Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
2013  78%Pravda o mém muži
2007  69%Banánové rybičky
2004  65%Tři v háji

Kniha Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je v