Zoufalé touhy ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Ve třiceti svobodná, bez přítele, s nadváhou a s matkou na krku, to je noční můra každé ženy. Hrdinka Marie touží zoufale po změně. Netuší však, jak nebezpečné může být, když se touhy konečně naplní.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193305/zoufale-touhy-ZfO-193305.jpg 3.128
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zoufalé touhy

Přidat komentář
Jurajovamaka
05. února

Kniha ma absolútne neoslovila, úplne prázdny obsah o ničom...za MŇA určite NIE :-(

marcolka
06.11.2018odpad!

Je to poprvé co dávám toto hodnocení. Ale tentokrát bohužel musím. Tato autorka nejspíš nebude šálek mojí kávy i když anotace některých jejích knih vypadá zajímavě. Tuto knihu jsem ovšem nedočetla. A opravdu nevím jestli se do dalších chci někdy pouštět. I když člověk nikdy neví. Divný sloh, přeskakování událostí mílovými kroky, nesympatičtí primitivní hrdinové, divné popisy věcí a událostí i divné popisy sexu. Pro mě absolutně nevyhovující kniha.


motokatty
10.06.2015

Zoufalé touhy jsou skutečně zoufalé.
I když se od čtení „nemůžete“ odtrhnout, tak stejně máte pořád pocit, že příběh je přehnaný a často se vám i stane, že víte co se bude dít na na další straně.
Příběh je o třicetileté (?) Marii, která zpočátku bydlí u matky, nemá chlapa. Poté si najde bohatého (ženatého) milence, který jí vozí na zahraniční dovolené a koupí jí byt. Jenomže tato pohádka brzy (a poměrně dost drsně) skončí, a Marie si začne s novým (milým a mladším) kolegou. Do toho otěhotní... Rodiče onoho kolegy samozřejmě jsou proti Marii a začíná klasické nenávistné duo – tchýně-snacha. Do toho začne mít problémy její matka a nejlepší kamarádka...
Přijde mi, že autorka se snažila do životů několika málo osob natěsnat životní osudy všech, které v reálném životě zná nebo jejich osudy někde slyšela – ty „skutečnosti“ totiž nejsou nereálné, ale je to takové divné – přehnané.
Pokud tedy nebudete vědět, čím „nacpat“ svou čtečku na dovolenou k moři případně na dlouhé zimní večery, tak si knihu kupte (rozhodně vám nezrujnuje rozpočet), ale jinak asi ne...

livana
05.05.2015

kniha se velmi dobře četla. Příběh opravdu ze života,

Autor a jeho další knihy

Jana Javorská
česká, 1964

všech 26 knih autora

Kniha Zoufalé touhy je v

Přečtených19x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených1x
Knihotéce56x
Chystám se číst6x
dalších seznamech2x