Zombíci... První hryznutí!

Zombíci... První hryznutí! https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247304/bmid_zombici-prvni-hryznuti-247304.jpg 4 10 3

Zombíci série

Poslední věc , kterou byste měli v případě invaze zombíků udělat, je jít ven a hrát si na hrdiny. Jenže co když tam venku je někdo, kdo za ten risk stojí? Franta musí na vlastní kůži projít celým zamořeným městem, aby zachránil Šárku, dívku svého srdce. Naštěstí má plnou hlavu nápadů a více méně ochotné kamarády, kteří mu pomůžou bezpečně projít každým nebezpečím. Jenže Šárka na nic nečeká a spolu se dvěma kamarádkami, malým bráškou a jeho psem vyrazí na vlastní záchrannou akci. Otázka je, zda se vůbec najdou, a pokud ano, dostanou se k sobě včas? Zábavný komiks s originální zápletkou i provedením vás vtáhne do děje a opravdu velmi vás pobaví.... celý text

martina.culik
martina.culik
02.01.2019 5 z 5

Četla jsem víceméně omylem jedno odpoledne a příjemně mě komiks potěšil.

Nočnípták
Nočnípták
09.07.2018 4 z 5

Ondra Frencl boduje u všech našich starších vnoučat. U mne taky. A to knihy o živých mrtvých nečtu. Nemám je ráda. V tomhle komiksu však nejsou žádné velké hrůzy, je vtipný a opravdu baví. Děti knihu čtou pořád dokola, už budou asi lítat listy. A to mají každý svoji vlastní. Už jsem ji měla půjčenou od každého z nich. Teď mne čeká druhý díl. Už se těším.

martinstefko
martinstefko
31.12.2015 4 z 5

Projekt "Zombíci" se mi celkem zamlouvá a fandím mu. Dovedu si představit, že by druhý díl mohl být stejně dobrý anebo ještě lepší. Doufám, že se prodeje alespoň trochu budou blížit spokojenost nakladatelství a že Ondřej bude mít dost sil, aby v díle pokračoval. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/02/847-zombici-prvni-hryznuti-70.html

Ondřej Frencl
česká, 1988
2015  70%Zombíci... První hryznutí!
2015  63%Zombíci... Zákaz krmení!
2020  77%Zombíci... Zubatí mazlíčci!

Kniha Zombíci... První hryznutí! je v