Zom-B

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se na YouTube objeví první záběry útoků zombií, nikdo jejich pravosti nevěří. I když hrozí, že oživlí mrtví zpustoší celý svět. Avšak pro B je mnohem důležitější, aby přežila na střední škole a vyhnula se svému alkoholickému a tyranskému otci. Když zombie dorazí k nim do školy, B bude muset rychle najít ještě někoho dalšího, kdo přežil, aby se zachránila. Musí vyměnit školní chodby za ulice vymřelého Londýna a hlavně přežít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236575/zom-b-236575.jpg 3.5127
Série

Zom-B 1.

Žánr
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Zom-B, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Zom-B

Přidat komentář
Annkag
05.11.2020

Přečteno jediným dechem.A musím uznať že Darren znova nesklamali...už sa těším na pokračování.
A úprimne jsem zvědavá jak to bude pokračovat... když se B stalo to či sa jej na konci stalo....srdíčko Bum-Bum-Bum....

JolankaP
05.04.2020

Ach jo. Knížka by byla i dobrá, kdyby se tam neustále nevyskytovalo téma rasizmus. Nemám nic proti takovýmhle tématům, ale knížka má být hlavně o zombíkách, což moc není. Vím, že to tvořilo část hlavní zápletky, ale to neznamená, že se to tam musí pořád řešit. Konec moc rychlý a nevyjasněný. Autor se nejspíš pokouší nalákat čtenáře na další díl, ale to se mu podle mě moc nepodařilo.


devildeny
06.09.2019

Není to žádné vrcholné sci-fi dílo, kdyby mi bylo tak 15, určitě bych to žrala víc. Na druhou stranu se kniha rychle četla, takže jsem neměla čas se nudit. Akorát na tak úzkou knížku, takových gramatických chyb...Výraznou část prvního dílu tvoří pohled na domácí násilí a rasismus, pak až zombie. Zkusím druhý díl, jestli to bude mít nějaký vyšší smysl.

Karelvovsik
14.06.2018

Tak tohle se fakt nepovedlo! Zombie se v knize objeví až na posledních 30-ti stranách, do té doby je čtení dost nuda. Podle mě by knize slušel podtitul: ZOM-B, aneb z deníčku zlobivé holčičky. Dávám jednu hvězdu za snahu.

Nuny
31.05.2018

Rozporuplné pocity.
Téma na pozadí, které nás provází příběhem je naprosto zásadní pro světové dění, jen bych řekla, že ne úplně rozvinuté. Nejspíš to nebyl záměr.
Co se týče zombie, nedošlo k žádnému vysvětlení, takže vlastně nevím.
Doufám, že druhý díl mi objasní vše, co mi tady chybělo.

Wlll
04.11.2017

Otřesný překlad, témeř na každé stránce gramatická chyba. Příběhově kravina přitažená za vlasy, divím se že jsem tu knihu vůbec dočetl.

Viki0
28.03.2017

Darrena Shana mám velmi ráda a všechny jeho knihy mě zatím bavily. Darren zombie pojal trošku jinak. Nejsou to klasické zombie, ale mně to nevadilo. Bylo tam pár detailů a charakteristik, kterými se lišily od klasických zombií, ale jak jsem již napsala, nevadí mi to. Na zombie nejsem žádná odbornice, nikdy mě toto téma nezajímalo, ale tento příběh mě zaujal.

Princezna22
07.08.2016

Taková jednohubka na jedno odpoledne.. Upřímně četla jsem lepší knihy než je toto. Ale dalo se to poměrně mě to i bavilo... Ale něco tomu chybělo. A o tom konci...ten konec byl překvapivě divnej! A ten rasismus a šikana tam..co to proboha je za knihu...

1