Žofka ředitelkou ZOO

Žofka ředitelkou ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385623/mid_zofka-reditelkou-zoo-zPY-385623.png 4 69 17

Žofka série

Příhody chytré opičky, která s velkým porozuměním a taktem řídila všechno dění v zoo.

olívoil
27.07.2023 5 z 5

Naprosto luxusní knížka.......... nejprve jsem si ji přečetla sama a teď ještě před spaním vnukovi...........pěkně jsme se nasmáli........vřele doporučuji

georginaa
05.10.2022 5 z 5

Kdo by neznal zábavný večerníček z hlasem Petra Nárožného. Příběhy opičky Žofky a jejich zvířecích přátel ze zoologické zahrady. Věřte, že se vždy něco stane a takové čtení dětem na dobrou noc je opravdu zábavné.

musivila
22.04.2022 5 z 5

Žofka je stejně jako Mach a Šebestová povedená kniha pana Macourka se známými ilustracemi A. Borna. A oblíbená kniha mého dětství, stejně jako večerníček, ke kterému neodmyslitelně patří hlas pana Nárožného. Který vám při čtení automaticky v hlavě naskočí :) Rádi se k ní se synem vracíme. A můžeme ji doporučit.

essterkaa
25.02.2020 5 z 5

Krásná a vtipná kniha, která Vás kromě příběhu zaujme i hezkými ilustracemi.

Hamec
15.12.2019 5 z 5

Při čtení vám v hlavě bude znít Petr Nárožný.

whale77
02.08.2019 5 z 5

Už jsem s tím možná trapná, ale jakmile to ilustroval Born, tak to prostě nemůže být špatný. Macourkovy příběhy otevřely bránu do světa českých knih naší nejstarší dceří (žijeme v zahraničí a dlouho četla jen v holandštině), Žofka a Mach s Šebestovou patří mezi její nejoblíbenější knížky (o jeho filmech a seriálech nemluvě). Veselé, jednoduché, poučné příběhy, psané typickým stylem „jako když mluví Nárožný“, nádherné ilustrace, prostě paráda.

LivN
28.01.2019 5 z 5

Tuhle knížku jsem kdysi jako dítě vyhrála v nějaké soutěži a měla jsem z ní strašnou radost.

Gweny
17.09.2018 5 z 5

Další z mých oblíbených knížek z dětských let. Čtená několikrát. Dokonce jsem ji jednu dobu měla nechanou pod polštářem, protože jsem věřila, že bych se potom ve spaní mohla do světa Žofky podívat.

mia.com
20.03.2018 5 z 5

Další z nesmrtelných oblíbených příběhů vedle Macha a Šebestové :)

Taťka Hraboš
18.02.2018 5 z 5

Macourek je jeden z autorů, u něhož nešlápnete vedle, ať už chytíte do ruky cokoli. Málokdo dokáže do svých příběhů tak přirozeně zakomponovat fantazii, humor i poučení. A Žofka je klasika, i když se přiznám, že jsem se s ní seznámil až s vlastními dětmi, a to nejprve skrze televizi. Jeden příběh lepší než druhý - vynikající (nejen) večerní počtení pro děti i pro dospělé.

HDosoudilová
09.09.2017 5 z 5

Tuhle dětskou knihu jsem milovala stejně jako stejnojmenný Večerníček. Mám ráda český humor a veselé knihy pro děti a tato je jednou z nich.

Adamino
20.02.2017 3 z 5

Kdo nechtěl být jako Žofka ? :D...no super ! :D

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

Peter.Melon
11.05.2015 4 z 5

Četl jsem to jako dítě.Tehdy mě to i bavilo.Byla to jedna z mých oblíbených knih...

BooksLucyKing
08.01.2014 5 z 5

Včera jsem probírala staré věci a narazila na můj dětský čtenářský deník, těch vzpomínek a najednou na mě vykoukla Žofka, já úplně zapomněla, že tahle kniha existuje a pak jsem si vzpomněla jak moc jsem ji měla ráda. Opravdu tahle kniha byla jedna z nejlepších mého dětství. Dokonce jsem si vzpomněla, že jsem po ní pojmenovala jednoho mého opičího plyšáka.

tyzik.cejka
15.04.2013 5 z 5

velice dobré a samodřejmě humorné

WEIL
14.08.2011 4 z 5

Další pecka od Macourka, dále to zvyšuje kresba A. Borna a v TV tomu dává další rozměr hlas P. Nárožného.