Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra

PRO TUHLE PRÁCI NEMUSÍTE BÝT ŠÍLENÍ – ALE DOST TO POMÁHÁ! Harley Quinn. Deadshot. Killer Croc. Enchantress. Captain Boomerang. Katana. Jsou nebezpeční. Smrtící. Vážně duševně narušení… a představují naši jedinou naději. Říká se jim Sebevražedný oddíl. Je to tým, který sestavila neústupná veteránka zpravodajských služeb Amanda Wallerová a svěřila ho pod velení zneuctěného vojenského génia plukovníka Ricka Flaga. Tito muži, ženy a monstra ze Sebevražedného oddílu – alias Operační skupiny X – odvádějí práci, kterou by si žádný superhrdina rozhodně nechtěl ušpinit svůj čistoskvoucí kostým. Mise, která je čeká, vypadá poměrně přímočaře: mají nepřátele připravit o mocnou kosmickou zbraň nazvanou Černá sféra. Co se však stane, jakmile půjde do tuhého a naši antihrdinové zjistí, že jejich cíl brání Vyhlazovací brigáda, ruský protějšek Operační skupiny X, proti které vypadá Sebevražedný oddíl jako kroužek vyšívání pro pokročilé? Sebevražedný oddíl se ocitá v pasti umístěné stovky metrů pod hladinou arktických vod a čeká ho boj proti nejstrašnější hrozbě, jaké kdy čelil – a současně získá tajemného nového člena a o jednoho naopak přijde během zvratu tak brutálního, že ho ani sama Amanda Wallerová nedokázala předvídat!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374645/big_sebevrazedny-oddil-cerna-sfera-RSa-374645.jpg 3.972

Znovuzrození hrdinů DC 3.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , BB art

Suicide Squad: Vol. 1: The Black Vault, 2017

Kniha Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra

wullcann38

(+ SPOILER) Černá sféra-Můj první Suicide Squad komiks bohužel lehce navazuje na události z komiksů které v češtině ZATÍM nevyšli (Asp. né v roce 2020).
Příběh je takový všelijaký a je tam příliš mnoho postav(tedy nyní už ne když se zbavili Boomeranga).
Ovšem kresba od Jima Leeho byla prostě skvělá.

VéjaTarabová
25.08.2020

Na to, že jsem fanoušek Marvelu je Sebevražedný oddíl naprostá pecka. Harley Quinn a ten její styl si prostě musíte zamilovat. Myslím, že výtvarníci odvedli skvělou práci a už se těším, až si přečtu druhý díl.

Kate18
08.01.2020

Sebevražedný oddíl se vydává na svou další misi. Mají za úkol najít kosmickou zbraň zvanou Černá sféra na tajné ruské základně někde uprostřed oceánu. Na základně na ně čeká spojka, která jim má pomoci, ale není to to jediné, co na ně čeká. Objeví se tam i Vyhlazovací brigáda, jejich ruský protějšek. A Černá sféra není jen tak obyčejná zbraň...

hurikan123
29.09.2019

hah! luxusní četba!

martunka
06.07.2019

A oddíl je pěkně v akci. Zase jsem se pobavila. Tohle je nejlepší, když se chci dozvědět více o svých oblíbencích.

venomslav
01.07.2019

čekal jsem špatný komiks a dostal výbornýho deadpoola

KillHurt
21.10.2018

To vůbec nebylo špatné. Scénář je velmi podobný poměrně nedávnému filmu. Až na to, že tady to funguje. Oddíl je rychle představen a hozen do béčkové akce plné krve a hlášek. Co víc si přát?

B-artX
22.09.2018

Vskutku zábavný komiks. Díky Černé sféře jsem si tento tým oblíbil zase o něco více. Kresba se mi líbila a výběr postav byl dobrý. Zápletka a děj obecně byl docela dobrý, je to velmi jednoduché a takové hloupoučké, ale fajn. Číst si o založení Suicide Squad bych asi znova nedal, ale toto šlo. Jak říkám, nic komplexního, taková fajn hloupoučká oddychová akce.