Harley Quinn 3: Červené maso

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Harley se konečně zbavila všech psychotických šašků a už se nemůže dočkat, až se jí život na Coney Islandu vrátí zpět do svých (ne)normálně ujetých kolejí. Smůla! Nejroztomilejší komiksovou antihrdinku čeká největší bitva jejího života! Nejprve se pustí do prohnilého starosty New Yorku, jehož ďábelský záměr s místní bezdomoveckou komunitou je skutečně chutný. Nechutně. Ale znepřátelit si Harley Quinn? I tak mocný politik si může ukousnout příliš velké sousto! A současně se na scénu vrací jedna z Harleyiných dřívějších soupeřek, Harley Sinn. Šílená vražedkyně touží po pomstě a jejím cílem je jeden z Quinniných blízkých. Jestli Harley ztratí lásku, kterou již považovala za ztracenou… kdo se pomstí víc? To zjistíte v příběhu HARLEY QUINN: ČERVENÉ MASO, nejnovější kapitole akčně komediálního trháku, který pro vás stvořili AMANDA CONNEROVÁ, JIMMY PALMIOTTI, JOHN TIMMS a další. Obsahuje hlavní příběhy z komiksů HARLEY QUINN č. 14–21....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390189/big_harley-quinn-3-cervene-maso-4f5-390189.jpg 3.926
Série:

Znovuzrození hrdinů DC 20.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Harley Quinn, Volume 3: Red Meat, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Harley Quinn 3: Červené maso

Terva
16.11.2020

„Asi nejlepší terapií
pro mě teď bude
hodně práce
a srovnanej život“.
(Nahý a zběsilý 1: Mravenci a šílenci)

Dal jsem si cíl. A tím cílem je dočíst všech pět knih, které zatím vyšly v sérii Harley Quenn. Ale nějak mi to nejde. Jak jsem byl upozorněn jedním tvorem zde na DK, zatím jsem spíš negativní. A tak se budu snažit psát tento komentář positivně. Komentáře u povídek se však potáhnou v antikladném rozpoložení. Vidíte, už komolím slova a věty, stejně jako Harley.

https://www.databazeknih.cz/komentare-povidky/terva-87261

Citát: Kdo po mně hodil vzteklou veverku!?!? (Nahý a zběsilý 2: Pozor, mrzutý diktátor)

Tak jo, mysli pozitivně, piš pozitivně. Jo, už to mám. Strašně jsem se smál letící veverce v sešitě #15 s názvem Nahý a zběsilý 2: Pozor, mrzutý diktátor. Dokázala totiž upozornit na zranitelnost okupanta Zorcoma, za což si vysloužila tryskový pohon přes Central park. Jo, fakt dobrá scéna. Její přistání...a to už je jiný příběh. POZOR SPOILER – přežila – KONEC SPOURORU.
Další veselá věc v tomto svazku osmi příběhů se odehraje v čísle #16. Má ji na svědomí Zorcrom. Jedná se o situaci, když v restauraci dojde jeho oblíbené jídlo. To je pak pěknej bordel, kterej po něm zůstane. Jo, a ptáte se, jak se Zorcrom dostal do restaurace a najednou má oblíbené jídlo? Inu, zeptejte se scénáristy. Ovšem scénka je to veselá. No, tak opět něco kladného.

Citát: Běž se někam zabít! (Červené maso 3: Vysaju ti morek z hostí!)

Abych ukojil tu část obecenstva, co požaduje jen kladné věci, musím nezapomenout na čtvrtý sešit tohoto svazku. Tedy spíše úvodní stranu tohoto třídílného dobrodružství. Tady jsem se fakt dost nasmál. Scéna je brutální, rozdělená do dvanácti oken na jedné stránce, ale, to co se tam odehrává, je krásný příklad černého humoru. Skoro jako „Jedna ruka netleská“. Je to jen přirovnání, DC určitě tento Český film nezná. Vlastně celá ta série nazvaná Červené maso, která začíná sešitem #17 a končí # 19 je perfektní. Konečně jsem se začal pořádně bavit. Je to totální změna. Tato část je dobrodružná, napínavá, krvavá a prostě vás sežere zaživa. Harley Quinn má chvilku zalepenou kušnu a tak jsme vyvarováni i těch jejích, mnohdy až hloupých, hlášek. Červený maso je zatím nejlepším příběhem v tomto svazku.

Citát: Víš, můj slaboduchý příteli, snad už ti došlo, že jak se do lesa volá, tak se ucho utrhne. (Červené maso 1: Hóúmles mantra)

Ve svazku jsou pak ještě dvě povídky. První nese název Závan budoucnosti. Tam se objevuje Batžena, která tvrdí, že Harley Quinn zabila Batmana. Zajímavé, ale je to jen „závan z budoucnosti“. Ale, co mě dostalo do kolen plných smíchu, je pointa této povídky. To, co Harley udělal si zaslouží potlesk. Poslední příběh je jen průměrem, ale je v něm i část srandy s Red Toolem.
No a jsme na konci komentáře. Snažil jsem se ho napsat v pozitivním duchu a to se snad povedlo. Za trilogii Červené maso, která je v tomto svazku, dávám celkový počet čtyř žlutých motýlků.

Citát: Kanibalové?! To mi chcete říct, že ti lidé bez domova jsou požíráni? (Červené maso 2: Redukce abdukcí)

Lenka.Vílka
03.08.2019

Sice to bylo strašně hloupoučký, ale alespoň to bylo pořádně akční. Ale tím to končí. Viz můj komentář k druhému dílu. Ale i tak jsem ráda, že si kupuju jenom Harley z New 52, ne z Rebirthu...


Kristian6378
01.03.2019

Po podľa môjho názoru nepodarenom komikse z New 52 "Láska na první ránu", ale aj nudných komiksoch z Rebirthu, hlavne komiksu "Joker miluje Harley" som dlho váhal či si tento komiks kúpim. Po jeho prečítaní však kúpu v žiadnom prípade neľutujem! Komiks sa vrátil k svojmu pôvodu, a je podobný ako "Šílená odmena" či "Výpadek" čo sú moje obľúbené komiksy s Harley. Je to akčné a srandovné, konečne aj šialené a trochu brutálne. Tento komiks rozhodne odporúčam a dúfam že ďalšie komiksy s Harley sa budú uberať týmto smerom

ČKVS
25.11.2018

Perfektní. Přečteno během pár hodin.

orangerose
14.11.2018

Další super díl s ní =)

Kralicekusacek
12.11.2018

Podle mého názoru jde o nejvíce akční díl z dosud u nás vydaných Harley Quinn - Znovuzrození. Menší akčnost mi trochu vadila na tom předchozím. Toto však je už zase naše obvyklá Harley Quinnová.