Flash 2: Rychlost temnoty

Nad Central City se sbírá bouře, která vyvrací to rčení o blesku, který nikde neuhodí do jednoho místa dvakrát. Když se Barry začíná hroutit pod tlakem vzrůstající vlny zločinu, objevuje se nový běžec. Ale kde se vzal? A co je vlastně zač?

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378141/flash-2-rychlost-temnoty-w7L-378141.jpg 3.97

Znovuzrození hrdinů DC (19.)

The Flash, Volume 2: Speed of Darkness (2017)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

MartyManCZ
26. listopadu

Kresba skvostná, příběh na pohodu, možná tomu scházelo na pátou hvězdu o sešit navíc a aby ten pan Stín nebyl tak hodnej :))

Jedinej problém co mám s flashem je to nepřeberné množství Wally Westů, Barry Allenů, Flashů a realit... Nemůžou se aspoň jmenovat jinak? :D

TimeLord
14. listopadu

Tento diel bol trochu kratší, ale páčil sa mi. Najlepšie asi bolo vyvíjanie vzťahu medzi Barrym A Wallym, a aj to, že Barry a Iris konečne šli na rande.

Lenka.Vílka
13. listopadu

("Termination sits across my cell, Waiting patiently to unleash Hell, Frothing at the mouth, it's hunger tells, Of the feast I'll soon become, my soul melts." ... Black - Trivium)

To byla sranda! Ne, teď vážně

Pokračování bylo skvělé. Kresbě nemám co vytknout. Byla stejně dobrá jako v prvním díle. K Flashovi to prostě patří. Blesky, rychlý běh, rychlé pěsti. Co čekáte, dostanete. V tomhle ohledu naprostá spokojenost.

Děj byl trochu jinde. Nebo spíš, myslela jsem, že tam bude ještě něco jiného (dalšího). Nebylo to špatné, ale ke konci na mě rychlé. (Stále jsem v anotaci, dnes žádné spoilery.) Vzájemná důvěra mezi Flashem a Kid Flashem je narušená úplně ze stejného logického důvodu, jak to mívá každý maskovaný hrdina. Čili ohledně toho "vím, kdo jsi pod maskou". Tady to jeden ví a druhý ne. Jenže jsou horší věci. Třeba Shade. Jak jsme se dostali do Země stínů a jak se ze Shada stal spojenec (stále anotace), důvod jsem chápala, Barry má prostě prostě srdíčko na správnym místě. Jenže jak se z ní dostali. To bylo zajímavé. Proto mám Flashe ráda, protože vždycky vymyslí něco ohledně...(a to už by byl spoiler, takže pst), ale kdo postavu alespoň trochu zná, je mu to jasný.

"Vánoční speciál" byl super. Že by nám Barry konečně začal (doopravdy, je to jejich "tak trochu") chodit s Iris? Takže Wally mezitím řeší vskutku zajímavý problém.

A mě už zbývá jenom doufat, že badboy, kterej se ukázal na konci, si pro to své "badboyství" zabere celý další díl. To by mi vůbec nevadilo.