Znovu já

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste namísto každodenních povinností odjeli pátrat po své rodinné historii? Snili jste někdy o tom, že byste nastoupili do vlaku jedoucího kamkoliv, kde nikdo nevyžaduje vaši neustálou pozornost? Pro Maribeth Kleinovou, úspěšnou matku, manželku a redaktorku časopisu, je to jediné řešení. Poté, co jí tělo vypoví službu a diagnóza zní infarkt, a poté, co při následném zotavování shledává, že navzdory jejímu zdravotnímu stavu na ni nejbližší okolí stále klade vysoké nároky, si sbalí jen to nejnutnější a uteče z domova v New Yorku do Pittsburghu, kde začne pátrat po své biologické matce. Daleko od svého předchozího života a s pomocí nových přátel se Maribeth konečně na chvíli „zastaví“ a snaží se znovu nalézt životní stabilitu a cestu ke svému dřívějšímu, na pohled spokojenému životu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359717/znovu-ja-7Qu-359717.jpg 3.922
Romány, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno:, Grada

hnilda3
včera

Kniha se mi četla dobře, téma bylo zajímavé, i když konec byl trochu předvídatelný.

Restang

Bylo tam něco málo k zamyšlení, ale jednoduše shrnutě , nenadchla ani neurazila. Čekala jsem více.

KristýnaBook

Zajímavá kniha čte se sama :-)

veronika9143

Být matkou je tak těžké, každá žena se v podstatě obětuje dětem. Všechno se podvoluje, k tomu pracuje a stará se o celou domácnost, často i o manžela. Tohle je přesně případ Meribeth. Ani po operaci srdce se nic nemění, pak přijde zlom a ona uteče. Kniha se mi pěkně četla, měla jsem jenom malé výhrady k chování hlavní hrdinky, ale jinak mě bavila.

adriane9

S Meribeth mě pojí především ta dvojčata a ono skloubit všechno tohle, jejich koníčky, přání, muže, co nemá na bedrech tu starost je prostě záhul. Nějak ale nerozumím a asi nikdy rozumět nebudu tomu útěku. Děti se neptají proč, prostě ví, že tu máma delší čas nebyla a nesou si to v sobě ať už potichu nebo živě. Každopádně mě kniha nutí přemýšlet, soudit a omlouvat..a o tom knihy mají být.

Henriette
10.12.2017

Kniha nebyla špatná, ale vážně mě nebavila. Asi nejsem ta správná cílová skupina...

kalinka99
27.11.2017

Krásný čtivý příběh a připomínka toho, že zdraví máme opravdu jen jedno.

divnoláska
21.11.2017

Ach, jak moc mi to připomíná vlastní život... Snaha být dokonalá nás jednou přivede do hrobu. Trochu jsem si posmrkala, přiznávám.

DariDerek
17.11.2017

Lidský, citlivý a opravdu dobrý příběh, který vás bude bavit. :-)