Zničte Německo - Oficiální příběh VIII. bombardovacího velitelství vzdušných sil americké armády, první rok nad Evropou https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180722/bmid_znicte-nemecko-oficialni-pribeh-vii-DgX-180722.jpg 5 2 1

Kniha popisuje první rok nasazení, autor nevěděl, kdy válka skončí, jak bude pokračovat, ale jedno věděl, Německo poraženo bude a neamlé míře k tomu přispějí kombinované vzdušné denní a noční údery anglo-amarických sil. Oficiální příběh VIII. bombardovacího velitelství vzdušných sil americké armády.

Literatura naučná Historie Vojenství
Vydáno: , Naše vojsko

Target: Germany , 2004

LaKrec
31.10.2013 5 z 5

Kniha je plná fotografií a příběhů pilotů a posádek bombardovacích letounů. Moc pěkně zpracovaná nato že byla v angličtině poprvé vydána v roce 1944.

druhá světová válka (1939–1945) vojenství letectví bombardování

Autorovy knížky

Henry Harley Arnold
americká, 1886 - 1950
2004  100%Zničte Německo - Oficiální příběh VIII. bombardovacího velitelství vzdušných sil americké armády, první rok nad Evropou

Kniha Zničte Německo - Oficiální příběh VIII. bombardovacího velitelství vzdušných sil americké armády, první rok nad Evropou je v