Znamení / Steve a já / Krasojezdkyně / Zatvrzelci

Znamení / Steve a já / Krasojezdkyně / Zatvrzelci https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120932/bmid_znameni-steve-a-ja-krasojezdkyne-za-CJc-120932.png 4 26 5

1) Raymond Khoury: Znamení Na obloze nad jižním pólem se objeví záhadná záře a miliony lidí po celém světě tento jev fascinovaně sledují v televizi. Je to přírodní úkaz, nebo jde o něco nadpřirozeného? Gracie Loganová a její filmový štáb jsou odhodláni znamení sledovat, ať je zavede kamkoli. 2) Terri Irwinová: Steve a já V roce 2006 tragicky zemřel neohrožený „lovec krokodýlů“ Steve Irwin. Jeho žena Terri vypráví, jak se s pohledným Australanem sršícím energií seznámila, jak se do sebe zamilovali a vydali se na společnou cestu životem naplněným vášnivou láskou k přírodě. 3) Jojo Moyesová: Krasojezdkyně V zapadlém koutě Londýna učí bývalý drezurní jezdec Henri Lachapelle svou vnučku Sarah a svého koně „vzdorovat gravitaci“ tak, jak to sám kdysi dělal v elitní jezdecké škole ve Francii. Do jejich života zasáhne katastrofa a čtrnáctileté Sarah nezbývá nic jiného, než se životem protloukat sama. 4) William G. Tapply: Zatvrzelci Bostonský právník Brady Coyne má v rozvodovém řízení zastupovat válečného fotoreportéra v Iráku Guse Shawa. Situace se zkomplikuje Gusovou smrtí, která vypadá jako sebevražda, ovšem Brady ani Gusova sestra, Bradyho dávná láska Alex, si nejsou jistí, zda Gusovi na onen svět někdo nepomohl.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

The Sign / Steve & Me / The Horse Dancer / Hell Bent , 2008

hnilda3
26.02.2017 5 z 5

Četla jsem v originále The horse dancer od Jojo Moyes, a opět mě kniha od ní nezklamala. Trvalo mi tedy trochu déle, než jsem se do ní dostala, protože o tom tématu moc nevím, ale pak mě chytla a vlastně jsem celých 528 stran hltala :-)

Mabie
10.02.2017 4 z 5

Zkrácené verze knih jsou prostě zkrácené, takže jim logicky něco chybí. Líbily se mi všechny příběhy, ale příště už bych šla do "plných verzí". Nejlepší pro mne asi Krasojezdkyně a potom Zatvrzelci.

i.love.books@
31.07.2016

Miluju Jojo Moyesovou. Krasojezdkyně se mi líbila

LéňaM
23.02.2016 4 z 5

Mám velice ráda díla od paní spisovatelky Jojo Moyes. Ve své knihovničce mám všechny (zatím 4) její knihy, Jediná která mi chyběla byla krasojezdkyně, bohužel není vydaná samostatně pouze ve zkrácené verzi a i když nejsem zastánce těchto zkrácenin, tak jsem si kvůli Krasojezdkyni knihu pořídila a byla jsem opět nadšená. Ze začátku mě kniha neohromila, ale když se děj začal rozjíždět, tak nešlo přestat číst. Příběh byl krásný, čtiví napínaví a na konci ukápla slzička.
Stejně tak jako u předešlých knih od Jojo Moyes i tato kniha mě donutila se nad jistýma věcma zamyslet.
Ostatní příběhy jsem nečetla, proto není plný počet hvězdiček, ale Krasojezdkyně stojí za to!

zuzi1162
25.11.2014 4 z 5

Moje první "nejlepší světové čtení" od RD, ale asi i poslední. Brala jsem si to na dovolenou, že ušetřím místo v kufru - víc čtení, míň knih. Nevím jak moc ty příběhy jsou zkracované, ale přišlo mi, jako by to postrádalo šťávu. Snad to bylo jen tím zkrácením. Nejvíc se mi líbit příběh o lovci krokodýlů, to si snad zkusím sehnat v nezkrácené verzi.

zkrácená verze

Část díla