Pohanský kámen

Pohanský kámen https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164281/bmid_pohansky-kamen-OML-164281.jpg 4 111 26

Znamení sedmi série

< 3. díl

Gage a Cybil mají dar nahlédnout do budoucnosti, ale musí spojit síly i srdce, aby dokázali čelit tomu, co přijde. V osudný den, kdy se spolu s přáteli vydají k Pohanskému kameni, Gage pochopí, že se musí obětovat, aby je zachránil. Najednou se ocitne před těžkou volbou, ve které proti sobě stojí osudová láska a pokrevní pouto.

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Alpress

The Pagan Stone , 2008

Kudík
25.07.2023 3 z 5

Závěr knihy i s lidskou ztrátou mi nepřišel překvapivý, naopak to k tomu celou dobu směřovalo. Chybělo mi však více chemie a uvěřitelnosti v případě třetí dvojice, protože oproti předchozím párům, mi nebyli Cybil a Gage tolik sympatičtí. Trošku zklamání s poslední akcí, protože ta příprava, která tomu předcházela, hlavně mapy, grafy a různé scénáře možných budoucností vyšla trošku do ztracena. 3,5*.

MarŽak
20.05.2023 5 z 5

Poslední díl taky až do konce napínavý . Ale jako epilog bych asi uvítala rakový ten skok o rok dopředu, když už bylo nakousnuto těhotenství. Joko hepyend bych brala usměvavé tatínky

Maky806
24.11.2022 5 z 5

No jo ani třetí díl nebyl zklamáním. Krásný konec pohádky pro dospělé.

pip11
23.09.2022 4 z 5

Vše se uzavírá, šestice se snaží očistit město a nepolevit v boji … Zakončení příběhu bylo dobré a jakby ne, taky velmi napínavé.

aliza
01.05.2022 3 z 5

Trochu mi trvalo, než jsem se začetla, ale jinak to nebylo špatné, od Nory se knihy čtou dobře, je to oddechovka, tajemno, láska, romantika. Vlastně vše, co od těchto knih očekávám. Jen jsou tak nějak všechny dost podobné, ale na odreagování super.

petraj30
04.03.2022 3 z 5

Tak ani ten poslední díl mě tolik nenadchl a hlavní příčinou zřejmě bylo, že mi hlavní postavy a zejména Gage byl velmi nepříjemný, a právě jemu jsem na začátku fandila nejvíc.
Moje hodnocení mě opravdu mrzí, ale celá tahle série mi nesedla a něco mi na hodně vadilo, bohužel nedokážu popsat, co přesně.

cukrovka
05.11.2020 4 z 5

Ani závěrečný díl mě nezklamal. Autorka udržela nastavenou laťku. Čtivá romantika s mystičnem a trochou toho boje se zlem. Jednoduché, čtivé, oddechové.

moudivlacek
11.01.2020 5 z 5

Krásné zakončení série, nejen láska rozdělená na dvojice, či na pohlaví, ale na přátelé jednoho celku. O lásce tak čisté, že jeden za druhého by položil život, jen aby zachránil ty ostatní.
K tomu netřeba dodat více.
Doporučuji celou sérii.

munka
05.11.2019 4 z 5

Veľa fantastiky, ale aj lásky a súdržnosti. Rodina drží po kope a o tom to je. Záver drastický, ale dobro zvíťazilo. Sériu nezavrhujem, ale v pamäti mi neutkvie.

bekule
12.08.2019 4 z 5

Celá trilogie mě velmi mile překvapila. Předem jsem měla trochu obavy, díky častým kritickým komentářům. Já jsem byla kupodivu spokojená, pár výtek by se sice našlo, například dost přitažené za vlasy závěrečné řešení s městským vodovodem, ale jako celek to bylo fajn tajemné čtení. Třetí dvojice asi proto že byla nejvíc rozporuplná mě bavila nejvíc.

Kory98
02.05.2019 3 z 5

Rozuzlení série, příběh nabírá na tajemnosti a graduje. Závěr mě docela potěšil, i když se dal předvídat. Příjemné čtení pro oddech.

Skalara
15.11.2018 3 z 5

Celá tato série mě tolik nenadchla jako ostatní, ale špatná není.

Laf
11.09.2018 4 z 5

Výborné zakončení celé této série.

kolacky
19.04.2018 4 z 5

Tahle kombinace, milostný román a záhadno, potažmo detektivka, mně naopak navýsost vyhovuje. Líbilo. Paní Nora prostě umí.

princesse
09.11.2017 5 z 5

Ačkoliv nejsem na duchařské a mystery knihy, tak tuto trilogii jsem přečetla v pohodě a četla se mi dobře. Nebudu vyhledávat tento žánr, ale určitě mě paní Roberts nezklamala.

Pejuška
14.10.2017 5 z 5

musím říct, že tenhle díl z celé trojky se mi líbil nejvíc. Ale celkově to byla úžasná série, tajuplná a zamilovaná

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Pěkný čtení. Tenhle díl se mi líbil nejmíň. Ale celkově je to moc hezká trilogie.

lifeoptimist
20.01.2017 4 z 5

hezky uzavřený příběh, ale musím souhlasit z přechozím komentářem, na to jak kniha, potažmo knihy, byly pasné a postupovaly, tak bych čekala daleko propracovanější konec, trošku mě to zklamalo..... nicméně dobré čtení, i když se opakuji, od Nory mám daleko radši knihy bez fantasy

Gi-Gi
16.11.2016 3 z 5

jedna ze slabších

ospalaa
08.04.2016 4 z 5

Tento díl mi z celé série přišel nejslabší, ale i tak se kniha dobře četla.

Nora Roberts
americká, 1950