Stingerův pád

Stingerův pád https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274198/bmid_stingeruv-pad-vIV-274198.jpg 4 482 96

Znamení lásky série

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho… Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji… Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí strávit spolu, je oba změní. Světy, z nichž oba pocházejí, a jejich životy jsou natolik rozdílné, že se nikdy neměli potkat, a překonat tento rozdíl je pro ně nemožné. Alespoň prozatím…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Stinger , 2013

princesse
12.07.2021 4 z 5

Opět skvělá oddechovka, víte co čekat a tak si užijete romantický příběh. Ale nejen romantiku zde najdeme, ale i vážné téma. Něco je trochu přes, něco až k neuvěření apod. Ale nijak to nevadí a děj hezky ubíhá. Určitě si přečtu další díly. Jedu teď na vlně těchto nenáročných oddechovek a musím říct, že mi to dělá dobře. Asi je to dobou a do ničeho "těžšího" se mi poslední dobou moc nechce. Jdu na další díl.

Radka1727
18.06.2021 4 z 5

Čtivá, vtipná, romantická slaďárna ... hlavní hrdina "herec heterosexuál" byl příjemnou změnou po všech těch milionářských esech.... Až na ten konec s policejní jednotkou to bylo fajn.

Kristy.Seb
05.06.2021 5 z 5

Kdykoli se ti něco líbí nebo kdykoli někomu věnuješ své srdce, jeho záře se stane tvoji součástí a pak budeš zářit i ty.

Někdy to zabere celé roky terapie, a někdy stačí jediný zázračný okamžik plný lásky, který vyléčí všechny pochybnosti a nenávist.

Někdy si ani neuvedomite, že je něco špatně, dokud někdo nepřijde a nezmění vás.

Nejdřív mi to přišlo trochu ulítlý, ale bylo super. Takhle vypadá práva láska.

KláraH.
22.04.2021 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo a zanechalo dojem. Recenzi píšu po měsíci od přečtení a stále vím, o čem kniha byla, to je úspěch. Překvapivě to pro mě ani tak není o love story, ale o vůli a odříkání. Happy end je třešnička na dortu.

petulkapeta
26.03.2021 5 z 5

Přiběh "Pampelišky" a Carlsna jsem si zamilovala,je jsem si zamilovala už pro jejich počateční chemii a nezvratny osud byt spolu..některe sceny byly usměvne jako ve vytahu a nebo ve sněhu...čím vic knih od Mii čtu tim vic tajim dech..

ivetapl
04.02.2021 4 z 5

Skvělá oddechovka

Janka0702
12.01.2021 4 z 5

Super! Začátek byl opravdu rozjetý, bavila jsem se a i červenala ???? druhá část moc zdlouhavá a opravdu jsem si myslela, že to bude jeden z těch příběhu, kdy se hlavní hrdinové poznají jen proto, aby se od sebe naučili a pak najdou toho pravého. Překvapivé. Třetí část byla moc rychle odbytá dle mého, proto o hvězdičku méně. Myslím že se tam mohla autorka více vyřádit. Ale určitě si to znovu přečtu. Jen přeskočím prostředek

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Dalo by se říct, že protiklady se přitahují - cílevědomá studentka a striptér.. Ale jeden v druhém objeví a zažehnou to pravé.

JanuldaN
07.12.2020 4 z 5

Moje třetí kniha od M. Sheridan. Musím se přiznat, že se mi asi líbila o trošku více než Archerův hlas. Pro mě byla uvěřitelnější. Vtipné, dobrodružné, vášnivé, zamilované čtivo. Ideální, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá.

haWranka
20.11.2020 3 z 5

Začátek mě vyloženě navnadil, ale postupem času jsem se nějak nemohla začíst a dočítala jsem s obtížemi. Přitom nápad to nebyl špatný. Jen zoufale nedotažený a ne moc dobře napsaný.

kacenka6144
08.11.2020 5 z 5

Po poměrně nevýrazném Leovi zase super příběh.

Zuzana207
06.11.2020 5 z 5

Vtipné, dobrodružné, napäté, vášnivé - autorka vytvorila takú všehochuť, ktorá zanechá v čitateľovi veľmi príjemný pocit. Skvelá kniha! :-)

Sonula25
27.10.2020 4 z 5

První půlkou knížky jsem se tak nějak prokousávala. Bavila mě, ale ta druhá část byla naprosto perfektní. Rozhodně bych nečekala, jakým směrem se děj bude odehrávat. Takže díky tomu ji hodnotím jako skvělou knížku.

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

V době, kdy jsem knihu četla, tak se mi trefila do nálady. Byla to oddychovka, zároveň i trochu detektivní.

wielka
15.08.2020 5 z 5

Keď sa herec heterosexuál stretne s Pampeliškou... čo z toho vzíde? Ej veru, vzišla vydarená kniha. Pútavá, zaláskovaná, postavy mi boli veľmi sympatické. Nedalo sa od nej odtrhnúť. Miestami som mala pocit, ze čítam Vi Keeland a miestami sa mi zdala ešte lepšia ako knihy od Vi.

johana3160
01.08.2020 5 z 5

S kazdou dalsi knihou mam autorku radsi. Zabyva se ve svych knihach problematikou od kterych jini lide davaji ruce pryc a delaji ze je nevidi. To se mi libi. Jasne je to sladarna jak blazen, ale presto... jen nechapu cesky preklad nazvu. Proc neni nazev jako v originale Stinger, proc je to Stingeruv pad, kdyz Stinger spis “povyrostl”, vyspel, dospel a uspel. Osobne si myslim, ze vystiznejsi by byl kdyz uz tak Stingeruv vzestup..

ajla5
10.06.2020 3 z 5

Lepší než prstem do oka. Pro mě bude srdcovka vždycky Kyland.

Zomy
08.05.2020 4 z 5

Nejdřív jsem se bála toho, jak v romanťárně může být hlavním hrdinou pornoherec. Pak jsem znejistěla u těch časových skoků. Ale není čeho se bát, je to romantika jako hrom :-)

Jejunka
23.04.2020 5 z 5

Tuhle autorku prostě můžu! Opět nezklamala. Je to sice sladký až z toho bolí zuby, ale to se dá čekat když čtete tenhle žánr. Mám přečteno vše a chci další. Je mi až líto že od ní už nemám co číst. Ale tohle jsou knihy které si ráda přečtu zas a znova

Dee69
21.04.2020 2 z 5

Za mňa najslabšia zo série kníh od tejto autorky. príbeh bol síce vtipný, dej plynul rýchlo, avšak chýbalo mi tam niečo čo ma chytilo za srdce v iných knihách od M. Sheridan.