Leo

Leo https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248962/bmid_znameni-lasky-leo-cFd-248962.jpeg 4 447 91

Znamení lásky série

Evie a Leo spolu vyrůstali v pěstounské rodině a jen jejich přátelství jim pomáhalo přežít těžké období. Jejich pouto během let přerostlo v lásku a oba doufají, že až v osmnácti odejdou z domova, čeká je společná budoucnost. Leo je však nečekaně adoptován a musí se přestěhovat na druhou stranu země. Společně si s Evie slíbí, že zůstanou v kontaktu a že se pro ni vrátí. Evie však o něm už nikdy neuslyší. Uplynulo osm let. Evie má dobrou práci. Má přátele. Je spokojená. Pak se však objeví cizí muž a prohlašuje, že jej Leo poslal, aby na ni dohlédl. Evie je Jake sympatický a ani ona jemu není lhostejná. Může však tomuto přitažlivému cizinci důvěřovat? A říká jí o Leovi celou pravdu?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Leo , 2013

A.lexii
24.09.2019 3 z 5

Někdy prostě nešlo přestat protáčet panenky nad způsobem, jakým byla kniha napsaná :-) Možná už jsem na to moc stará? Zdálo se mi to "pubertálně" podané, i přesto mne kniha bavila a přečetla jsem ji během dvou dnů po cestě do/z práce. První díl jsem nečetla a ani se nechystám po něm sáhnout.

georginaa
03.07.2019 5 z 5

Příběh je ukázka toho, že i když vyrůstáte bez rodiny u pečovatelů, nic nebrání tomu, že můžete mít plnohodnotný život. Dostat se z traumat a jít dál. Najít to pozitivní co člověka motivuje nevzdat se, nepropadnout do minulosti a jak se praví : co tě nezabije to tě posílí. A to přesně Evie dělala. Snažila se hledat v každém to dobré.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Tato kniha nijak výrazně nevybočuje od podobných knih tohoto žánru. Ale pokud hledáte pohodové a oddychové čtení, tak Mia Sheridan není vůbec špatná autorka.

lusitta05
29.04.2019 3 z 5

Aj mňa prvý diel bavil oveľa viac, akosi som čakala od začiatku ako to dopadne a kniha ma neprekvapila. Ani neviem, či si chcem prečítať príbeh z pohľadu Lea. Ešte uvidím, či budem mať náladu :)

Monni
19.04.2019 3 z 5

Tuhle knihu hodnotím rohodně jako průměr. Četla jsem už i lepší romány, ale i horší.
Od nějaké strany 50 jsem věděla kdo Jake je. Kniha se dá lehce odhadnou, ale s tím u techto knih počítám. Bylo tam i pár zvratů. Kniha byla čtivá a rychle to utíkalo.

Co mě asi nejvíc štvalo bylo to , jak se Evie dokázala tak rychle do Jakea zamilovat a začít s ním chodit aniž by o něm něco věděla. U toho jsem si klepala na čelo. Jinak jsem si hlavní postavy oblíbila.

Líbily se mi kapitoly z dětství. Kde byla popisována začnající láska mezi Leem a Evie a bylo tam i krásně vylíčeno s čím se museli potýkat v pěstounské péči a dětském domově.

Chvilkama mi to připomínalo 50 odstínů. Hlavně větou jak spolu zažijí spoustu poprvé nebo jak to tam bylo. V toto okamžiku mi to připomělo úplně nejvíc. I ty dárky, šaty a jak ji bude rozmazlovat atd... tam bylo jasné, kde autorka čerpala inspiraci. I tak jsem si příběh užila. Prostě oddychovka.

novina
01.03.2019 4 z 5

Příběh byl trošku průhledný, ale četl se dobře. Občas jsem tam teda viděla inspiraci 50 odstíny, ale za mě dobrý.

avalonek
15.02.2019 3 z 5

No,no,no..Jsem na rozpacích..Vím,že jsou lidi svině,ale pořád mě dostává co někteří z nás prožívají a přesto dokáží žít dál..Ale co mě na vztahu Evie a Jakea dostalo,že po jedné schůzce na to hned hupsnou a ona i když je panna,tak jí to nedělá problém.Asi jsem stará škola..Je to takový průměr..

Owain
05.01.2019 4 z 5

Nebylo to spatne, zivot " Jakea" taky zadny med.Jen jsem teda uz byla alergicka na vety : " Nanesu si makeup, vysusim si vlasy a dam je do ohonu =D =D

kalinka99
09.12.2018 3 z 5

První díl mě bavil mnohem více. Některé části knihy mi přišli přitažené za vlasy a spoustu věcí mi přišlo, že se opakovalo pořád dokola. Prostě podle mě taková tuctová knížka, které jsem už četla.

Monka0901
04.10.2018 5 z 5

Nádherná kniha, páčila sa mi viac ako Archeruv hlas, nevedela som sa od nej odpútať. Prečítanú som ju mala asi za 7 hodín.

SBH
04.10.2018 2 z 5

Autorku mám ráda, ale tahle kniha představuje naprosté zklamání. Afektované, neupřímné. Styl psaní příšerný - časté opakování slov, všichni se stále "kření", popisy zabíhají do takových detailů jako natírání tělovým mlékem po sprše a obrázku na spoďárech hrdinky. Neumím si představit, že někdo po hrozivé autonehodě vypadá líp než předtím (fakt?), o zářivé, slunečné povaze hrdinky, která vyrůstala v pěstounské péči, bych taky dokázala vést spor. A tak dál. Jakeovo tajemství bylo zřejmé od první vteřiny, kdy se objevil na stránkách. Prostě - velmi špatné. Leovu šanci rozhodně vynechám.

helenkan
04.08.2018 4 z 5

Romantika k odpočinku. Hezké čtení.

Serky
02.08.2018 5 z 5

Moje oblíbená spisovatelka. Jen škoda, že se k nám ještě nedostaly všechny její knihy..

Mišule_11
07.07.2018 5 z 5

Příběh Lea a Evie byl až neskutečně propojený, zapletený do sebe a neuvěřitelně plný emocí, láskou, touhou a určitým druhem napětí, kdy nakonec přece jen přesto všechno k sobě najdou tu správnou cestu..! :) Kniha se mi líbila a to nejen svým dějem, ale má také pěknou obálku :)

Etule
06.07.2018 3 z 5

Bohužel pro mě jsem si přečetla anotaci na další knihu, takže jsem vlastně věděla, jak to s Leem je. Proto jsem se při čtení dost často přistihla, jak se mi hlavou mihla myšlenka: "Tak co? Už?" Což mi dojem z knihy poměrně kazilo.
Nicméně je překvapující, v dobrém slova smyslu, že přesto co všechno si Evie prožila byla taková jaká byla. A nakonec musel člověk sympatizovat i s její spřízněnou duší. :)
Příjemná oddechovka. Velké plus za Jakeovo tetování! :3

jitka7
28.06.2018 4 z 5

Nádherný příběh, dojemný. Dost dlouho mě nenapadlo, jak to s Leem doopravdy je. Evie byla úžasná, jemná, opravdu jsem si ji dokázala představit tak, jak popsala autorka. Krásné, čisté srdce. Musím přiznat, že jsem obdivovala její trpělivost, protože už jsem si říkala, že ji opravdu tahá za nos a že je to až neuvěřitelné. A jak to pak do sebe všechno zapadlo.

Maruš.D
11.05.2018 5 z 5

Je to nádherný příběh, který Vás vezme za srdíčko. Osudy těchto dvou jsou až skoro neuvěřitelné. Věřím, že je těžké se vymotat ze lží, když se na jednu malou lež nabaluje další a další, ale s pravdou nejdál dojdeme a to je pravda. Líbí se mi knihy od Mii :-))

Luca94
06.03.2018 4 z 5

Krásná kniha, krásný příběh dvou mladých lidí - dětí, co si slíbí svoji věčnou lásku a pak přijde ta chvíle, kdy se všechno pokazí a každý má svůj vlastní život. Čte se jedním dechem, opravdu skvěle provedené

hadenka
19.02.2018

moc pěkné, čtivé, líbila se mi.

Evule114
01.02.2018 5 z 5

Nádherný příběh, který i když má stinnou minulost, tak mi přijde veselý... těším se i na pohled Lea :-) ale i tak by mi to stačilo :-)