Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266292/mid_archeruv-hlas-266292.jpg 4 800 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Archer's Voice , 2014

Analady
29.09.2017 2 z 5

Měla jsem chuť na romantiku a tato kniha měla vysoké hodnocení, tak jsem se natěšeně pustila. Což o to, četla se dobře, hrdinové byli sympatičtí, ale na mě to působilo hrozně prostoduše a neuvěřitelně. Takže za mě zklamání.

ardeas
21.08.2017 4 z 5

Dobrá kniha, ľahko sa číta a príbeh je tiež zaujímavo postavený. Mám rada, keď sa striedajú pohľady postáv, no bola by som rada, keby bolo toho od Bree menej a niektoré veci, aby dookola neopakovala. Inak je to také jednohubka :)

Shinstria
02.08.2017 4 z 5

Oddechové, příjemné, poutavé čtení s neobvyklým námětem. Knížku jsem si užila. Byla jsem hrozně ráda, že tam v podstatě nebyl ten klasický otravný milostný trojúhelník. Díky tomu mi připadala knížka hned lepší. Příběh o tom jak se dva lidé mohou navzájem zachránit z psychického utrpení. Opravdu pěkné.

Tereza18
27.07.2017 4 z 5

Patrně to nejlepší, co jsem od autorky četla. S mírou dojemnosti to sice bylo na hraně, ale námět a Archer se přeci jen vymykají obvyklému scénaři tohoto žánru.

Makulka1992
09.07.2017 5 z 5

Krasna kniha,vzala mě za srdce. A na konci opět slzy. Za mě 5* určitě se k ní vrátím

JupiterFire
08.07.2017 5 z 5

Krásný příběh...nejhorší na tom je, že takovýmhle utrpením si někteří lidé skutečně procházejí...

jjitka
06.07.2017 5 z 5

Moc pěkná knížka :-) určitě doporučuji...

liletka_a
26.05.2017 5 z 5

Tato kniha Vás rozhodně dojme a vezme za srdce..:) Asi každá by chtěla toho svého nevinného Archera... takový chlapi jsou už na vymření..;)

munka
18.04.2017 5 z 5

Krásna kniha. Doporučujem.

Aaloha
28.03.2017 4 z 5

Oddechové pohodové čtení, které vtáhne do děje a musíte jen, číst a číst každou volnou chvilku.

Pokus-omyl
27.03.2017

Opravdu moc pěkné počteníčko

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Ten příběh mě vtáhnul a nepustil až do poslední stránky! Archera jsem si zamilovala :o)

Kiwicatko
23.01.2017 5 z 5

Bez obalu priznavam, ze se mi pri cteni spustily slzy jak hrachy. Archer byl milej, hodnej, nevinnej, roztomilej,nesmelej, neznej...zkratka uzasnej a ja mu lasku Bree tolik prala :-)

Kniha se da nejspis pokladat za jedno velky klise, ale ja si to uzivala plnymi dousky a rada se k tomuhle pribehu nekdy zas vratim ;-)

22Veronika22
13.01.2017

Poprve sem se rozhodla napsat komentar, precetla jsem spoustu knizek a nektere ne jen jednou....Archeruv hlas jsem cetla jako posledni uprimne se mi do toho nechtelo...nejsem fanda ,,sladaren"...ted sem tu knizku docetla ...Ale boze...to jak popsala postavu tohohle kluka...hned se mi zacal libit...pro me 5 hvezdicek....tu knizku sem precetla za dnesni vecer a nebyla se schopna jit ani najist....na konci mi ukapla i slza a to se mi stalo u knizky poprve ..takze za me urcite ano nebudete litovat :)

marketa3200
28.12.2016 4 z 5

Milá romance, lehce předvídatelná. Oddechové čtení na osamělé večery.

malazluta
08.12.2016 5 z 5

Tato knížka se okamžitě dostala mezi moje nejoblíbenější, skvěle napsaný příběh, už se těším, až si jej přečtu znovu.

Beni
11.11.2016 5 z 5

Kéž by se takový Archer pohyboval v blízkosti mého bydliště. :-D Úžasné, dojemné, přesně, co jsem v danou chvíli potřebovala ... :-) Určitě jsem nečetla naposledy. Kniha se vyzdvihla mezi mé oblíbené v knihovně.

maruschka
06.11.2016 4 z 5

Spíš 3,5 a to ještě striktně v rámci žánru. Klasická ukázka nevyužitého potenciálu. Autorka píše dost nevyváženě, občas je to jak slohovka žákyně sedmé třídy, občas jak klasická červená knihovna z předminulého století. Pak takové ty detaily jako Breeiny šortky a tílka (fakt jsem byla ráda, když se v Pelionu ochladilo a přestala to řešit), což bylo nic proti kupě totálních nelogičností, ale je mi jasné, že o tohle v romanťárnách nejde. Ovšem o co jde, je povinnost slušně zmáknout erotické scény. Tady to bylo utrpení (v první řadě pro autorku - úplně vidím, jak si počítá, kolik ještě vět by ta další erotická scéna měla mít, aby splnila normu), bohužel. Navíc mě nikdy nepřestane fascinovat ta divně prudérní otevřenost erotiky u amerických autorek. Jdou až k porno detailům, ale nakonec vrcholem všeho je, když hrdinové jednou vynechají misionáře a nahradí ho "odvazem" ze zadu :D.
Celkově pro mě opravdu škoda, protože Archer k sežrání, jak jinak, a raději bych si víc užívala jeho než to Breeino plkání.

Nissi
06.11.2016 5 z 5

No proste paaani. Dlouho jsem necetla takovy zajimavy pribeh, plny emoci a proste vseho. Opravdu me to nadchlo :-)

smartasan
03.11.2016 5 z 5

Nádherný příběh.... zaslouženě 5 hvězdiček.