Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266292/mid_archeruv-hlas-266292.jpg 4 800 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Archer's Voice , 2014

Amitiel76
31.03.2020 4 z 5

Chtěla jsem v téhle "koronavirové" karanténě, nějaký útěk z všední reality. Nějakou romanťárnu, u které by člověk nemusel nijak moc přemýšlet, a přesto by příběh nebyl přitažený za vlasy. Kde by mohl zapomenout na svět kolem sebe, a odplout do příběhu. A přesně to jsem dostala....
Bylo to milé, sladké čtení, s překvapivě pěkným a zajímavým dějem. Neokoukaným, a originálním. I když za mě by tam nemuselo být tolik erotických scén, a podrobných popisů, z toho jsem už tak nějak vyrostla :-))) Přesto myslím, že tento román patří k tomu nejlepšímu v tomto žánru ....

Shanib
28.03.2020 4 z 5

Romantika jak blázen! A jak hezká. Moc se mi líbilo prostředí, ve kterém se děj odehrál. Hlavní postavy jsem naprosto zbožňovala a příběh byl originální. Chvíli jsem si říkala, jestli už děj není až příliš natahován, ale i tak to rychle uteklo. Ke konci jsem málem dostala infarkt a epilog byl naprosto úžasný

NikolaSkop
11.03.2020 5 z 5

Tak tahle knizka me opravdu dostala. Silny pribeh!! Precetla jsem ji behem jednoho dne a nemam slov! DOPORUCUJI

Ewwe
08.03.2020 5 z 5

Krásný příběh, který je velmi čtivě napsaný. Tolik bolesti, zklamání, ale přesto si k sobě najdou cestu.

Evka27
05.03.2020 4 z 5

Asi jsem si potřebovala teď přečíst něco takového. Pohádka pro velké holky.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Patří k mým nejoblíbenějším. Skvělý příběh, skvělá autorka. Četla jsem od ní i jiné tituly a mohu vřele doporučit.

medvídě
17.02.2020 5 z 5

Romantický příběh o dvou zlomených lidech, kteří zjišťují, že potřebují poznat jeden druhého, ale hlavně i sebe samotného.
Archer, který má jako připomínku jedné tragédie jizvu na krku a poškozené hlasivky, takže nemůže mluvit. To, že vyrůstal u strýce, který trpěl paranoií mělo za následek vyhýbání se městečku a uskutečňování jen těch nejnutnějších návštěv.
Bree, dívka, která potřebovala zmizet z města, které jí připomínalo tragédii, při které ztratila nejen otce, ale i víru v sebe samotnou.
A tito dva se potkají v přímořském městečku a díky Breeině znalosti znakové řeči se dorozumí a nejdou si společnou cestu.
Je tu ale bratranec Travis, který má i Bree také zájem, a Victoria, jeho mocí posedlá matka, která chce přebudovat historicky poklidné městečko v zábavní resort.
Zvládne si Archer věřit natolik, aby si uvědomil, že je pro Bree ten pravý a bude schopný převzít rodinné dědictví?
Dokáže Bree Archiemu ukázat, že není proč se skrývat před okolím? Najít pravý domov a zjistit krutou pravdu o Archieho minulosti?

"Špatné věci se nestávají proto, že si je zaslouží. Tak to prostě nefunguje. Je to prostě ... život. A bez ohledu na to, kdo jsme, musíme přijmout, co nám život přinese, jakkoli hrozné to může být, a přesto jít dál, přesto se zamilovat, přesto doufat ... a věřit, že to všechno má svůj důvod. Že ta cesta, na kterou jsme se vydali, má svůj důvod." (str. 325-6)

Catyna
06.02.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem

Ketfl
27.01.2020 5 z 5

Neskutečné se mi to líbilo :-) Vracím se k této knížce tu a tam hrozně rada. Je v tom tolik emocí... a hlavně jak si Bree získala Archera.

Jejunka
21.01.2020 5 z 5

No páni, tenhle příběh mě dostal. Tolik falše, tolik zvratů, tolik všeho. Myslím, že můžu s čistým svědomím zařadit tuto knihu mezi mé TOP knihy.

Finvarra
13.01.2020 3 z 5

Přemýšlela jsem, jestli bych knihu četla raději v létě u vody, nebo v zimě u krbu. Na oboje mi ale přijde příliš emotivní. Hrabat se v myslích obou hrdinů víc, asi bych se v nich při čtení utopila. To ulpívání na pocitech zaplaťpánbů vyvažovalo prostředí a dobří lidé. Při čtení jsem měla pocit, jako bych se dívala na americký film. Od poloviny knihy to bylo značně erotické čtení. Intriky potlačené na pozadí děje mi vůbec nevadily. Co se mi ale obzvláště líbilo byla ta myšlenka, ta představa tichého může, který se dokáže křenit od ucha k uchu.

ajla5
20.11.2019 3 z 5

Moc mě to neuchvátilo. Kylandovo vykoupení je pořád top.

Petra-1
11.11.2019 4 z 5

Krásná kniha, která ve vás vzbudí emoce. Kniha v sobě nese ponaučení pro všechny, kdo ji budou číst. Jen ze začátku jsem se musela trochu prokousávat. Rozhodně originální téma. Jen nečekejte humor a vtipy, tahle kniha je spíš takové to Aaaach.

jinbr
07.11.2019 4 z 5

No, hezké, ale tako hodně sladkobolné. Méně popisů čisté duše by asi neškodilo.

Cometka
28.10.2019 5 z 5

Nádherná knížka. Nic jsem od ní neočekávala a proto mě velmi mile překvapila krásnym a procítěným příběhem. Doporučuji.

Misicka0001
23.10.2019 5 z 5

Úžasná knížka krásná, procitena a myslím že to takhle v tomhle světě chodí je '' jiny'' a už je i méně cenný i když to není pravda.

Monni
27.09.2019 5 z 5

Jako první jsem četla Lea a Leovu šanci, které byly dobré, ale tohle? To bylo za mě úplně boží. Bylo to citlivé, romantické, smutné i vtipné. Já jsem prostě nadšená. Archera mi bylo líto, u Bree jsem občas nechápala chování (klasika), ale i tak to bylo opravdu super a hrozně rychle se to četlo. Sice mi bylo jasné od začátku jak je to s Archerem a jeho rodinou, což je u těchto knih normální, ale šla jsem do ní záměrně jako do oddechovky, což je u tohoto žánru běžné a byla jsem nadšená.

adriane9
03.09.2019 4 z 5

Přečteno se záměrem oddechu, takže splnila očekávání, moc se mi líbilo neotřelé téma s tímto lidským hendikepem a snad poprvé bojuji co napsat a neprozrazovat děj :-). Ostatní knihy od Mii mě nebavily, ale tahle, až na pár ultraromantických vsuvek je povedená a moc jsem si příběh užila.

cmelda26
14.08.2019

Tahle knížka se autorce rozhodně povedla,nezůstanu jen u této a už běžím do knihovny pro další. Nejedná se o žádné literární veledílo , ale splňuje přesně účel tohoto žánru - červené knihovny s erotickým nádechem. S přimhouřeným okem u přeslazeného závěru , který mě trochu iritoval, si zaslouží plný počet hvězdiček .

georginaa
28.07.2019 5 z 5

Tak tenhle příběh mě fakt dostal, nejdřív jsem četla díly za tím, jelikož jsem tuhle knihu sháněla delší dobu, všechny byly poutavě psané a říkala jsem si to bude vše stejné. A ono? Stále překvapivé, každý příběh jiný, ale totálně originální, že vlastně ani nevíte co je nejlepší. No a jednoznačně Archer. Jak bojoval s emoci, který ještě v životě neprožil, jak nevěděl co a jak a jak se se vším popral...prostě je to nejnádhernější příběh co jsem za poslední dobu četla.