Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266292/mid_archeruv-hlas-266292.jpg 4 800 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Archer's Voice , 2014

astra3
31.12.2020 5 z 5

Pěkná romantika. Jen trochu neuvěřitelná. Jak Archer po 20 letech ke štěstí přišel.

kureceske
03.12.2020 5 z 5

Hezký jazyk, kniha velmi čtivá. Od autorky určitě ne má poslední. Je to odpočinkové čtení, bez rušivých vlivů. Dobře vykreslené postavy.

B.Garden
01.12.2020 5 z 5

Kniha se krásne četla, místy byla napínavá. Líbil se mi popis hlavních postav a jejich životů. Archer je velky sympaťák a v jednu chvili sem myslela že i slzička ukápne. Autorka ale konec zachránila. Velmi povedená kniha, vlastne cela serie.

JanuldaN
19.11.2020 3 z 5

"Ta nejhlasitější slova jsou ta, která prožíváme."
Po Graysonově slibu jsem se pustila do dalšího dílu série, a to do prvního. Opět se jedná o příjemnou, oddechovou romanci, která přináší svému čtenáři velkou dávku emocí. Autorka si evidentně libuje v trpitelských mužských postavách. Stejně jako Grayson měl i Archer těžké dětství, zažil tragédii, život se mu sesypal. Když knihu čtete, je vám až hlavních postav líto. Nevím, jestli tak autorka už zbytečně moc "netlačí na pilu". Příběh se totiž stává méně uvěřitelný. Lhala bych však, kdybych řekla, že jsem si Archera nezamilovala.
Příběh je vyprávěn ze dvou úhlů pohledů - Bree a Archera, přičemž většinu "odvykládá" Bree. Za sebe bych však byla radši, kdyby více promlouval Archer. Musím říct, že tentokrát jsem se na začátku nemohla začíst a posledních padesát stran jsem si říkala, zda některé scény nebyly zbytečné. Každopádně kniha se po rozvleklejším úvodu dobře četla a na odpočinek a odreagování od reality je skvělá!
Pozn. na slovo "opanoval" jsem se po této knize stala háklivá :-)

iveta0549
09.11.2020 5 z 5

Úžasný příběh. Miluju ho!

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Pěkný příběh, ale nevím, jak dlouho ve mně zůstanou vzpomínky na ni.

Zuzana207
06.11.2020 4 z 5

Veľmi pekne a precítene spracovaný romantický príbeh. Kniha si ma získala už tým, že Archer nebol typický alfasamec, s akým sme sa doteraz stretávali v každom milostnom príbehu. Bol pravým opakom a bolo zaujímavé sledovať, ako s pomocou Bree znovu nachádza zmysel života.
Príbeh je napísaný celkom fajn, čitateľne, ale rušivo na mňa pôsobili opakujúce sa spojenia, napr. "osprchovala jsem se, oblékla šortky a tílko..." Miestami som nadobudla pocit, že sa sprchovala a oblékala si šortky a tílka na každej piatej strane. :-)

Renka931
06.11.2020 5 z 5

Po dlouhé době konečně kniha, která mě uchvátila a úplně pohltila. Nádherný příběh. ????

kacenka6144
06.11.2020 5 z 5

Naprosto úžasný příběh. Moc jsem si knížku užila.

haWranka
05.11.2020 3 z 5

Byl by to opravdu úžasný příběh. Ovšem trochu mi nesedl autorčin styl psaní. Myslím, že nápad měla skvělý, jen by to chtělo lepšího spisovatele (občas mi to přišlo zbytečně natahované a opakující se) a ke konci trochu víc kuráže. Ale ráda si přečtu od autorky další knihy a třeba tomu přijdu víc na chuť.

Jeninas
02.11.2020 4 z 5

"Nedovol, abych nám to zničil."
Na tuto knihu jsem narážela často, proto jsem měla poměrně velká očekávání. Rozjezd byl nemastný neslaný, stejně jako hlavní hrdinka, ale držela mě právě Archerova jinakost. Následně se příběh proměnil v přesladkou romanťárnu, která sice chvílemi působila naivně, ale sedlo to jako p*del na hrnec. Stejně tak hromada pěkně popsaného sexu, protože co jiného by chtěl 23letý muž dělat? Příběhů o sebejistých alfa samcích máme až dost-vývoj od nejistého kluka byl osvěžující. Zápletka byla poměrně průhledná, ač poněkud překombinovaná. Ke konci jsem si říkala, že se tam mohlo míň brečet, že už je to až moc dojemné. Archerův hlas přesto spíše doporučuji. Obálka se dostala mezi mé nejoblíbenější!

Khira
31.10.2020 2 z 5

Za mna nic moc. Nestotoznila som sa ani s hlavnou hrdinkou ani s hlavnym hrdinom. Ona nebola moja salka kavy a z neho som na vetvy fakt nebola. Nebol to brak ale jednoducho to nebolo pre mna. Preto davam len dve hviezdičky ale nechcem odradit dalsich, kt. tomu mozno pridu na chut.

den_i
17.09.2020 5 z 5

Krásný děj, u konce jsem měla šok, ale nakonec Je vše jak má

Ryorka
27.07.2020 1 z 5

No podle anotace to vypadalo na zajímavý příběh. Když jsem začala číst, tak to vypadalo na naivní, ale přesto nějaký příběh. Zajímalo mě, cože se to Archerovi vlastně stalo a jak se to celé seběhlo. To bylo jediný, co mě nutilo číst dál. Jinak bych s tím švihla, protože po stylistické stránce to byla příšerně napsaná slohovka plná zbytečných a hloupých popisů. A jestli ještě někdy uvidím nebo uslyším "motýlky v bříše, podbřišku, pod žebry atd " , budu házet kamením.

johana3160
26.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Po dlouhe dobe pribeh, ktery me dostal. Zvlastni prvek komunikace znakovkou, odtrzeni od okolniho sveta... cela kniha mi prisla velmi emotivni, ale naprosto uzasna (a to nerikam casto). Eroticky roman na trochu vaznejsi tema, ktery mi malem zpusobil zastavu (nemam rada smutne konce a chvilinku to tak vypadalo). I ty klise typu nadherneho polonaheho chlapa sekajiciho drevo, romantiky u svicek, nebo fraze “jednim mocnym pohybem” (sakra to neumi vymyslet neco jineho?) sedely do pribehu a umocnovaly dojem. Chvilemi mi prislo ze autorka moc specha a chvilemi ze se to natahuje, ale celkovy dojem je dobry. Doporucuju:)

Marciem
12.07.2020 5 z 5

Překvapivý, zajímavý děj, erotika, láska ............................ co dodat. Líbila se.

Alieen
23.05.2020 4 z 5

Zajímavá kniha a originální zápletka. K tomu jen dodám: konečně! Plný počet ale nedám, přeci jenom to pro mě nebylo úplně TOP.

Zomy
28.04.2020 5 z 5

Tohle je fakt limonáda, sladká až na dřeň. Ale čte se skvěle a když má člověk zrovna náladu na něco hodně sladkobolného, tak tohle je to pravé.

ElikaS
25.04.2020 5 z 5

To bylo tak něžný a sladký, při tom ale příběh měl myšlenku a silné téma. Rozhodně to není moje poslední knížka od autorky a doporučuji.

rajcatko
11.04.2020 1 z 5

Tak první polovina byla super. Pak to šlo do háje. Jedinou reakcí frajerky na všechno byl pláč. Vytryskly jí slzy na každé stránce bez ohledu na to, zda se jednalo o smutek , štěstí, nebo pochvalu koláče! Robota jak prase, její slzný kanálek se nezastavil. Bylo to otravné. Na konci klasika, borkyně má naštěkáno v boudě a frajer je králem světa.