Archerův hlas ekniha

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266292/big_archeruv-hlas-266292.jpg 4.5612

Znamení lásky 4.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: (ekniha), Baronet

Archer's Voice, 2014

Kniha Archerův hlas

Raislin
03. listopadu

Příběh plný bolesti a citu, ale celkem nereálný. Hezky napsaný. Oddechovka na podzimní večery. Hlavní hrdinové mi ale něčím neseděli a takové to "wau" se u mě nekonalo.

JaSl

Nejlepší díl ze série. Celkově moc dobrá kniha. Zaujala mě od začátku. Krásná zápletka a příběh. Četla se sama...jedna z těch od které se nemůžete odtrhnout. Vřele doporučuji.

magdalene7

Velmi krásná a milá knížka, Breein a Archerův vztah je tak čistý a láskyplný, že mě z nich sem tam bolelo u srdíčka. Oba dva si prošli peklem a my jsme mohli sledovat jejich cestu k vyléčení sebe samých. Doporučuji všem kdo rádi čtou o spřízněných duších.

nikca3976

"Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého"

Čím dál víc miluju Miu ️ co knížka,to úžasný příběh plný lásky,štěstí,ale i bolesti
Archerův hlas nebyla výjimka..ze začátku jsem se trošku bála co z toho vznikne,ale každou stránku jsem hltala jak nic až jsem se dostala k poslední stránce,což mě celkem naštvalo...nechtěla jsem aby to skončilo...takhle nějak si představuji skutečnou lásku...i přes Archerův problém k němu byla Bree laskavá, milá, chápavá a oddaná..nejedna slza ukápla až jsem si říkala jaktože ty moje slzné kanálky ještě můžou něco produkovat ‍️ Archerův hlas byl hodně smutný a zároveň krásný příběh..z toho konce jsem měla srdce až v krku...nesnáším takové šokující scény

Tirisa

V tomhle případě musím říct, že kniha byla o trošičku slabší než předchozí díly, ale pořád skvělá. Jen mi přišlo, že ke konci Bree vlastně nedělala nic jiného, než že plakala, což už mi trošku začalo lézt krkem. Každopádně se těším na poslední díl, i když si teď dám chvilku pauzu, abych to nepřehnala :-)

princesse

Tak jak píše Toledo, vypadá to na novou oblíbenou autorku. A tak se vrhám na další díl. Nejde nezmínit podobnost s Bezpečným přístavem od N. Sparkse, ze začátku jsem myslela, že je to "krádež" a budu číst stejný příběh. Pak se pochopitelně začal lišit a i když mě podobnost provázela celou knížkou, nevadilo to. Skvělé počtení a hodně emotivní. Doporučuji a jdu na další díl.

Toledo

Tak to vypadá, že mám novou oblíbenou autorku :)
Druhá kniha, kterou jsem z této série četla a páni, to byla opět taková krása. Neotřelé téma, krásně napsané a jak ty muže vykresluje ve svých knihách ? Nejde je nemilovat.
S radostí jdu do dalšího dílu.

Pája699

(+ SPOILER) Tehle příběh mě pohladil po duši. Archerův příběh byl plný smutku, tajemství minulosti z dětství, o naději...Tolik let žil v ústraní a vyhýbal se lidem. A pak mu do života vstoupila Bree a změnila mu život od základu. Konec byl sice jedna velká pohádka, ale to vůbec nevadí .-) Těsně před koncem jsem se taky nechala nachytat. Naštěstí to papadlo, ta jak mělo :-)