Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/bmid_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4 800 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , Baronet

Archer's Voice , 2014

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Kdybych mohla dát tisíc hvězd, tak je dám.
To bylo tak milé, romantické, krásné. Oba hlavní hrdiny jsem si opravdu zamilovala.
Archera mi bylo často líto kvůli tomu, jak s ním v minulosti zacházeli.
Ale panebože... Rozhodně si tu knihu musím někde sehnat a mít ji ve své knihovně.
Z celé série je to nejlepší kniha.

Er.es
10.05.2019 3 z 5

Moc pěkná oddechová kniha, přesně ten typ příběhu, který je protkán krásnými větami o lásce, soudržnosti, dýchání pro toho druhého. Na konci vám kniha dá přesně ten dokonalý vyšitý obrázek z druhé strany, jak popisovala hlavní hrdinka.
Jop, že to není originální, nevadí, hlavně, že je předvídatelnost nahrazená slovy, které dohromady dávaly celý svět pro dva zamilované. Za mě spokojenost.
Taky vás málem na začátku 35.kapitoly klepla pepka? Ty kráso, sem myslela, že mě odvezou... :-D :-D

Ivet1990
05.05.2019 5 z 5

Tato kniha mi nějakou dobu ležela doma a nějak jsem dávala přednost jiným. Ale jednoho dne jsem neměla co číst a rozhodla jsem se do toho pustit a abych řekla pravdu, nečekala jsem od této knihy žádný zázrak. Což byl velký omyl. Do knihy jsem se po pár stranách zamilovala a četla jedním dechem. Kniha má vše co má román mít lásku, nenávist, boj s minulostí, napětí a plno dalších věcí. Určitě se k ní ne jen jednou vrátím.

lusitta05
23.04.2019 5 z 5

Nádherný príbeh lásky. Chvíľami veľmi dojímavý, hlavne ku koncu, všetkého tak akurát, žiadna presladená romanca, môžem len odporučiť.

katslana
25.03.2019 5 z 5

Námět krásný,milý. Člověk u této knihy pochopí,že slova nejsou to nejdůležitější a potvrzuje se přísloví: Oko do duše okno :-) Opravdu paráda :-)

avalonek
04.02.2019 4 z 5

Hezké příjemné čtení,i když mi přišlo,že tak půlka pak byla jen o sexu,ale ten zbytek byl celkem zajímavý..Šílené dětství,němý život,tajemství,smutek,a nakonec láska a získání sebevědomí a uvědomění si sama sebe..Příjemná oddechovka

JanickaP
27.01.2019 5 z 5

To bylo tak krasne cteni. Smysl pro humor, laska, nenavist a ochota zvednout se ze zeme a zkusit jit dal. Krasny pribeh, uplne me dostal. Kdyby to slo dam vice *!

Sova15
07.01.2019 3 z 5

Zamilovaný román plný sexu, děj se dal více méně předvídat. Ale kniha se dobře čte.

Owain
04.01.2019 4 z 5

pěkná romantická odreagovačka =)

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Já nevím, podle mého názoru bych možná ohodnotila na 3,5 *, ale víc nemůžu.. Zápletka a konec jsou předvídatelné, vlastně jsem od začátku čekala, že to dopadne jak to dopadlo. Občas se děj zamotal jinak než jsem odhadovala, což bylo fajn, dočkala jsem se několika krásných myšlenek, ale na druhou stranu se nemůžu přidat k těm nadšeným komentářům, protože mi v té knize chybělo to Něco. Možná, že jsem měla celou dobu pocit, že autorka hlavní dvojici hází zbytečně moc klacků pod nohy, zbytečně tlačila na pilu, mačkala ze čtenáře emoce až moc násilím?.. Není to špatné čtení a časem si od ní nejspíš přečtu něco dalšího, ale lepší hodnocení prostě napsat nemůžu. I když jak ráda říkám, své nadšené čtenáře si knížka najde, a to je určitě dobře ;-)

kalinka99
04.12.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha. Četla se sama. Líbil se mi nápad, že Archer měl problém mluvit a v tomhle si myslím, že je ta knížka výjimečná. K tomu ještě krásně vyobrazená příroda. Rozhodně doporučuji a hodnotím jenom kladně.

janina66
12.11.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Ten příběh mě fakt dostal. I jsem spotřebovala pár kapesníků. Moooooc doporučuji.

happy19
12.11.2018 5 z 5

...Jsem tu pro Tebe.Jsem tady jen díky Tobě....

Niksalka
05.11.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem a ne jen jednou. K této knize se velmi ráda vracím. Sledovat, jak se Archer mění je skvělé a momenty z jeho dětství tomu jen dodávají na dokonalosti.

viki77
25.10.2018 5 z 5

Nádherná kniha plná romantiky

Karin_Kim55
12.10.2018 4 z 5

Tohle byla opravdu úžasná knížka. Autorčin styl psaní mě mile překvapil a moc jsem si jej užívala. Jak popisovala jejich vzájemně vyvíjející se vztah... bylo to tak přirozené, nic přeslazeného nebo nerealistického.
Příběh plný bolesti, lásky, strachu a jeho překonání. Ráda bych dala 5*, ale kvůli již od začátku předvídatelnému konci musím 1* odebrat. I tak tahle kniha rozhodně patří mezi mé oblíbené!

salča
20.09.2018 4 z 5

Krásný, procítěný slaďák, který mě pohladil na duši.

Andrea963
05.09.2018 5 z 5

Překrásná kniha,která se dotkla mého srdce i duše!

suzanne1997
21.08.2018 5 z 5

Kdyby mluvil, nebylo by to ono. Alespoň tak mi to připadalo. Kdyby je v tomto příběhu pouhým kdyby a možná je jenom možná. Tady je všechno tak reálné, tak přitažlivé a magnetické. Otáčíte stránku za stránkou a hltáte slova. Přičichnete k vůni knihy i příběhu a on vás najednou chytne a nepustí. Téma vábí čtenáře už samo o sobě, romantika přidá trošku koření a chvilka čtení rozpálí člověku mozkové závity. To se mi na ní líbí, nenechá na vás nit suchou a osušit se můžete až po poslední stránce.

2vivi
03.08.2018 3 z 5

Odpočinkové čtivo k vodě.. Docela i napínavé a rozhodně romantika "až na půdu"