Znamení Blíženců

Znamení Blíženců https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2175/bmid_znameni-blizencu-p11-2175.jpg 4 665 64

Blíženci (L. Lanczová) série

Dospívající Eva nemá valné mínění ani o svém zevnějšku, ani o svých vlastnostech. Během jednoho léta se ale vše změní. V prostředí prázdninového tábora a zejména pak pod vlivem první lásky, jíž je obdivovaný 18letý gymnazista přezdívaný Dick, se ze zamindrákované, rozpačité a nevyzrálé Evy stává sebevědomá dívka. Veselá knížka o citových zmatcích, jimiž musí dívčí hrdinka projít, je prvním dílem trilogie Blíženci.... celý text

Ann98
07.06.2015 5 z 5

Knížka je krásně napsaná a dokáže čtenáře vtáhnout do děje. Musela jsem se smát při roztržkách Evy a Dicka.

en.bee
12.04.2015

Nejlepší ze tři dílu, podle me :)

domcza21
09.12.2014 5 z 5

Moje první knížka od ní... a pořád patří mezi ty nejlepší :)

Pelunka
16.09.2014 5 z 5

Tahle kniha si mě získala už od začátku. Ano začátek a průběh celé knihy je jako ve všech ostatních knihách.Ale je to asi jedna z knih ve které nešli hned na "to". A proto se můžete tak těšit na další pokračování. Já četa jen Znamení Blíženců a Zadáno pro blížence. A bohatě to stačilo. Doporučuji moc pěkný děj.

Karolína18
10.08.2014 5 z 5

Abych řekla pravdu, ze začátku mě trošku vyděsilo, že je hlavní hrdince 14 let. Pohrdavý úšklebek mi ale z tváře zmizel hned po pár stránkách. Nasmála jsem se a trnula hrůzou při křivých obviněních nebo trapasech. Nakonec mi bylo vlastně jedno, jak stará je Eva. Tahle knížka mě prostě pohltila a nemůžu jinak než doporučit dál.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

hodně zajímavý a moc dobře čtivý příběh

Beni
03.08.2014 5 z 5

Nevím proč, ale trilogie má tato autorka naprosto skvělé.
Blíženci mě naprosto dostali! Tento díl je nejlepší :-)

bibi 24
21.07.2014

Krásná knížka, podle mě nejlepší z trilogie.
I když druhá taky nebyla špatná.

kristynka.m.
29.06.2014 5 z 5

pro me nej! od teto spisovatelky,proste paradní cteni:)

kacaaba
24.06.2014 4 z 5

Příjemné čtení...po letech jsem po ní ráda šáhla. Klasická Lanczová, romantika pro puberťačky.

pesik99
18.06.2014

Super!

Lusi
28.01.2014 5 z 5

Jako holka školou povinná jsem romány Lenky Lanczové vysloveně hltala ... Prožívala jsem každé dobrodružství a každou událost s hlavními hrdinkami ... Zbožňovala jsem ty knížky a s každou z nich jsem se loučila po jejím přečtení skoro s pláčem, načež jsem hned zase jako splašená letěla do knihovny a půjčila si další tři, abych do příštího týdne, kdy bude konečně knihovna zase otevřená, měla co číst, co prožívat ... Knížky Lenky Lanczové ... to je moje puberta ... a asi mě tak trochu poznamenaly ... Jejich kouzlo, jejich atmosféra ... ve mě zůstaly ... Mám slzu v oku, když s nostalgií vzpomínám :-) . Jediné, co můžu napsat je jedno obrovské DÍKY autorce ... a naděje v to, že jestli jednou budu mít dceru, i v téhle uspěchané a podivné době se aspoň trochu "pomamí" a najde v sobě lásku k těmhle krásným románům :-) .Paní Lanczová ... Moc moc a moc Vám děkuji za Vaše knížky ... za to, co jsem s nimi a díky nim zažila :-) .

Poutnice
21.11.2013 4 z 5

tak jsem se vrátila na skok do puberty...a prvních několik stran jsem toho litovala. Říkala jsem si, že jsem cvok, co jsem si od toho slibovala? No ale pak odjeli na tábor :D a od tý doby jsem knihu nepustila z ruky, než byla přečtená (ve dvě ráno, mimochodem)

pasión
29.09.2013 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších knížek, které jsem jako holka četla v pubertě. Přečetla jsem jí asi stokrát.

jaja10
28.09.2013 5 z 5

Knihy od Lenky jsem hltala na základní škole a série Blíženců patřila mezi moje nejoblíbenější. Léto, táborák, noví přátelé, první lásky, to vše v této knize určitě najdete.

Marčullkas
22.07.2013 3 z 5

Četla jsem hodně dávno a moc si příběh nevybavuji, ale určitě se mi to líbilo, jinak bych to nedočetla:)

johisa
18.11.2012 3 z 5

První díl z trilogie Blíženci se mi moc nelíbil. Nezujal mě autorčin styl vyprávění a její rádoby puberťácké výrazy. Knihu jsem musela přečíst na referát. Konec mě celkem chytnul, a tak jsem si přečetla i dálší dva díly. Celkem pěkný příběh, ale už bych si od tehle autorky asi nic nepřečetla.

herotabe53
08.11.2012

Přečetla jsem ji teď - ve čtrnácti. Asi jsem už moc "dospělácká" a na tohle nevěřím.

DarkFireflies
04.11.2012 2 z 5

Jo, na podobné "oblbovačky" už jsem už asi prostě příliš stará... Každopádně, jako oddechovka ideální. Autorka píše zajímavě. :)

Alexxandra
04.06.2012 2 z 5

Jedna z mála knih od Lanczové,která mě moc nebavila.