Zmrzlinové sedmé nebe

Zmrzlinové sedmé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207728/bmid_zmrzlinove-sedme-nebe-gdy-207728.jpg 3 130 50

Když Imogen a Anně náhle zemře babička a odkáže jim cukrárnu na pláži, jejich životy se převrátí naruby. Jenže staromilská retro cukrárna potřebuje zoufale získat zákazníky, jinak dědictví babičky Vivien zmizí nadobro. Blíží se léto a Anna s Imogen se rozhodnou, že to nevzdají a že právě jejich zmrzlinárna se dostane na mapu gurmánských zážitků na jižním pobřeží Anglie. Jenže zatímco Imogen zůstane za pultem, Anna se vydá do Itálie pochytat nejnovější trendy ve světě zmrzliny – a přitom zjistí, že práce po boku špičkových odborníků může přinést nejen nové znalosti…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Argo

Viviens Heavenly Ice Cream Shop , 2012

tynka65
11.08.2015 3 z 5

Příjemné letní počtení u kterého máte opravdu chuť si zamlsat ;)

johannis
08.08.2015

Uz obal knihy napovida, ze se jedna o pohodove letni pocteni. Oddychovka, ktera ctenare nabije. Prijemne prostredi, leto, more, recepty na skvelou zmrzlinu, laska, cestovani. Jednoduchy, predvidatelny dej, ale o to tu jde ;-)

nikol2178
08.07.2015 5 z 5

Super oddechovka na léto, moc jsem si oblíbila hlavní hrdinky! :)

acupoflucy
24.02.2015 5 z 5

Výborná oddechová kniha doporučuji. :)

Ada23
24.02.2015 4 z 5

Hezké pohodové čtení na léto. Moc se mi kniha líbila. A všem kdo mají rádi nenáročné a pohodové knížky mohu vřele doporučit.

blanickaa1
15.12.2014 4 z 5

Obal sladký tak, až mně z toho bolí zuby, jedna retro cukrárnička, dvě sestry, jedna dokonalá a druhá rebelka. Dvě zlomený srdce a dva úžasní noví chlapíci v dohledu. Zmrzlina, zmrzlina a zase zmrzlina. Kýč jak bič, ale na mně to nějak zabralo. Kniha se mi líbila.

ddomikk
28.10.2014 3 z 5

Milé nenáročné čtení, ketré nikoho neurazí.:) I takové knihy jsou někdy potřeba!

bookcase
10.08.2014 5 z 5

Milé, letní odpočinkové čtení. Knížku jsem přelouskala za jeden den, moc se mi líbila. Příběh dvou sester, které zdědily cukrárnu a vyrábějí zmrzlinu. Samozřejmě, že to směřuje k dobrému a hlavně romantickému konci, ale tak to u takových příběhů má být. Všeho tam bylo tak akorát. Humoru i romantiky.

Márinka
04.08.2014 3 z 5

Letní nenáročná pohodovka s hrozbou, že přiberete na váze :)

Janasem
22.07.2014 3 z 5

Sladké jako barva obálky - a nebezpečné, pořád tam vyrábějí a jí zmrzku - sice do veder príma, ale na kila běs :-). Dobře se čte, děj prostý, předvídatelný, je to takové letní sladkobolné čtení.

pro ženy sestry zmrzlina cukrárna

2014  68%Zmrzlinové sedmé nebe
2014  71%Setkání o Vánocích
2017  70%Zasněžená svatba

Kniha Zmrzlinové sedmé nebe je v