Zmrzlinové sedmé nebe

Zmrzlinové sedmé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207728/bmid_zmrzlinove-sedme-nebe-gdy-207728.jpg 3 129 50

Když Imogen a Anně náhle zemře babička a odkáže jim cukrárnu na pláži, jejich životy se převrátí naruby. Jenže staromilská retro cukrárna potřebuje zoufale získat zákazníky, jinak dědictví babičky Vivien zmizí nadobro. Blíží se léto a Anna s Imogen se rozhodnou, že to nevzdají a že právě jejich zmrzlinárna se dostane na mapu gurmánských zážitků na jižním pobřeží Anglie. Jenže zatímco Imogen zůstane za pultem, Anna se vydá do Itálie pochytat nejnovější trendy ve světě zmrzliny – a přitom zjistí, že práce po boku špičkových odborníků může přinést nejen nové znalosti…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Argo

Viviens Heavenly Ice Cream Shop , 2012

7136
05.11.2017 5 z 5

V této knize se nepochybně ukrývá život. Život má jeden veliký dar - zanese nás do míst a situací, které bychom si nepředstavili ani v nejdivočejších snech.. Ale to je na něm to nejkrásnější, ne?

Nikdy nečtu tento typ knih, když mě k ní však život přivedl, už jsem nedokázala přestat číst.

VeronikaZ
09.10.2017 4 z 5

Knížka splňuje přesně co jsem od ní očekávala. Růžový, slaďoučký odpočinek v náročném období.

jluky
29.08.2017 3 z 5

Milé zmrzlinové letné osvieženie.....

ctenarkaEva
26.07.2017

Pohodová odpočinková kniha (nejen) na léto

rajen
26.01.2017 3 z 5

Jednoduchá, nenáročná, lehce naivní četba. Obal tu knížku naprosto vystihuje. Sladký a růžovoučký, u této knížky netřeba nijak myslet a happy end zaručen. Komu to vyhovuje nebo zrovna potřebuje mezeru mezi něčím těžším, tak doporučuji. Kdo hleda v knize přece jen něco víc než jen sladký románek, tak ať hledá dál.

kika 13
27.09.2016 5 z 5

Ty to víš také co máš dělat......musíš ztlumit všechny ty ostatní hlasy a poslechnout ten jediný svůj.
Letní četní a dá se točíst i v teple domova.
Při čtení hrozí veliké nebezpečí chuti dát si zmzlinu.A nakonec proč ne.Krásně psaný příběh o touze si splnit sny svoje a i našich nejblizších.

hannah2000
20.09.2016 4 z 5

Příjemné, odpočinkové čtivo, které působí stejně mile a sympaticky jako obal a název. A na konci najdete i pár receptů na zmrzliny :-).

sandra292
15.09.2016 3 z 5

Odpocinkova cetba.Pribeh se mi libil.Bylo to ctive. Celou dobu jsem mela chut na zmrzlinu az jsem si ji po precteni musela dat:-)

suezie
06.07.2016 1 z 5

Tahle knížka je tak sladká, až se bojím ji nějak zkritizovat...(Ale upřímně...zaslouží si to)
Jako letní čtení ano. Zmrzliny, léto, slunce, moře, sexy Ital... co víc si přát? Oddechovka u které vypnete a máte chuť dát si pořádnou zmrzku.
Ale... je to strašně naivní, povrchní a šíleně předvídatelné.
Takže, pokud se do tohoto dílka pustíte, raději moc nemyslete...

martinkaLLL
29.06.2016 5 z 5

Super, bomba, paráda. Tak krásný příběh, tolik chutí, prostě krásná kniha. A jdu si dát zmrzlinu.

Riela
24.06.2016 2 z 5

Mrzí mne trošku negativnější komentář. Od knihy jsem hodně očekávala a rozhodně je milá, potěší, čtivá, ale na můj vkus je až příliš nenáročná a až příliš průhledná je i zápletka. Za pár dní na knihu zcela jistě zapomenu, nezanechala nijak silný dojem.

alnahu
04.06.2016 3 z 5

Krásná obálka mě nalákala, příběh sester ,které zdědily po babičce cukrárnu a nazvaly ji "Zmrzlinové sedmé nebe"a co vše je čekalo ,aby byla zase cukrárna slavná ,jako za vedení jejich babičky Vivien, se mi líbil.Na konci knihy je dokonce několik receptů na zmrlinu.Odpočinková kniha.

Ivanule
29.05.2016 4 z 5

No teda,to člověk opravdu ani tuhle knihu nemusí číst,když ví,co bude na další stránce...Ale to jsem jen odbočila:D Mně se teda knížka moc líbila,ono zdědit podnik,který sice tu slávu už měl dříve větší,ale i tak to musí být náročné dát ho znovu dohromady,aby všechno fungovalo a začalo hlavně fungovat jak má,je náročné a je vidět,že píle a odhodlání se vyplatí,knížka se čte krásně lehce,oddechové čtení,třeba když chcete po celém týdnu v práci vypnout a od všeho si odpočinout....

zuzuzajda
27.04.2016 2 z 5

Jako čtení k vodě se to dá, ale i na tento žánr je obsah knihy strašně předvídatelný. Na můj vkus až moc. Nevadí mi, když člověk na začátku knihy ví, jak to dopadne. Přece jenom je to slaďárna, od té se jiný konec očekávat nedá. Na druhou stranu, když v jedné kapitole přesně víte, co se stane na další stránce, v další kapitole .....už to potom ztrácí to kouzlo. Počtení příjemné, ale víc než 2 hvězdičky nedám. :-)

petvet
03.04.2016 5 z 5

Úžasná kniha :) moc hezky napsaná (Anna i Imogen byly sympatické-každá zažívala svůj příběh. Nejdříve změny, zklamání a nakonec láska).
Jsem rada, že vše dopadlo tak dobře.
Knihu od Abby Clements jsem četla poprvé, ale rozhodně jich bude více!

PS: Pozor, kniha je jedna velká "prodejna na sladkosti" ! A ty zmrzliny... :D mňam

Alethea_k
24.03.2016 5 z 5

Konečně jsem u některé z knih mohla vypnout a užívat si krásný příběh. Sice každý od začátku a v průběhu knihy ví, jak to dopadne, ale to ničemu nevadí. Nechat se odnášet vlnami a v mysli jíst zmrzku ještě nikomu neuškodilo, ne? :)

Ivuska.09
18.02.2016

Příjemné odpočinkové čtení. Nemusíte přemýšlet, jen si užíváte příběh :)

Radííí
19.11.2015 4 z 5

Oddychová milá kniha...

Market = )
21.10.2015 4 z 5

Knížka se mi vážně moc líbila. Pokud chci něco, co mě chytne a zaujme, čtu krimi, pokud chci knihy k zamyšlení nebo duševnímu obohacení, čtu krásnou literaturu. Jak mí kamarádi říkají "růžovou knihovnu" vyhledávám ve chvíli, kdy si chci odpočinout od krve a hlubokých myšlenek. A tohle pro mě tato knížka splnila naprosto přesně. Navíc oceňuju, že mě až na "jednoho nevěrníka" nikdo z hlavních postav nerozčiloval :-). Taková oáza klidu a navíc s moc krásnou obálkou.

lea6493
24.09.2015 5 z 5

milá nenáročná oddechovka s nádechem romantiky :) od knihy jsem si moc neslibovala a nakonec příjemně překvapila. Hlavní hrdinky jsem si hned oblíbila a už brzy jsem začala tušit, jak to skončí.

pro ženy sestry zmrzlina cukrárna

2014  68%Zmrzlinové sedmé nebe
2014  71%Setkání o Vánocích
2017  70%Zasněžená svatba

Kniha Zmrzlinové sedmé nebe je v