Zmizelí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Při rutinním letu z Afriky do Anglie doktor Mason Palmer tragicky umírá, když lehké letadlo po cestě havaruje a zmizí kdesi uprostřed husté buše. Ještě deset měsíců poté si Nicole Palmerová nedovoluje po svém náhle zemřelém manželovi truchlit. Až do jednoho rána, kdy obdrží poštou poslanou Masonovu fotografii společně s šifrovanou zprávou. Zprávou, kterou mohl napsat jedině on. Jenže když se Nicole snaží zjistit, zda je Mason opravdu naživu a co se mu vlastně v Africe stalo, každý, na koho se se svými otázkami obrátí, umírá. Odhodlaná zjistit pravdu Nicole odkrývá spiknutí obrovských rozměrů a zjišťuje, že má tu čest s mocnými lidmi, kteří jsou připraveni kvůli jejímu mlčení zabíjet…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459308/big_zmizeli-zOV-459308.jpg 3.540
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Disappeared, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Zmizelí

SilvieSisinka
10. listopadu

Průměrný děj,průměrné čtení.

Terka_v25
14. září

Na této knize mě nejvíce zaujala obálka, a to už při vydání. Záměr knihy, řekněme poselství autorky je taky dobré a poukazuje na palčivý problém, ale to zpracování celou snahu autorky poněkud sráží. Z mého pohledu je příběh takový obehraný, bez nápadu. Ani postavy nebyly nic moc, všemu nasadil korunu inspektor Thornton. U jeho chování jsem nenašla moc logiky.


L.Helena
07. září

(+ SPOILER) Kniha napínavá hned od začátku, příběh se slibně rozvíjí, pořád se něco děje… Postupně mi ale přišlo poněkud nepravděpodobné, z kolika nebezpečných situací, kdy jí šlo o život, se Nicole dostala. Taky mi dost vadila až přehnaná „zabedněnost“ inspektora Thorntona, jeho postava v příběhu působila spíš jako karikatura, než skutečný vyšetřovatel.
Po dočtení knihy, včetně Vzkazu od autorky, je však jasné, v čem tkví její poselství. Zřejmě si na ni vzpomenu pokaždé, když sním kousek čokolády.

pch1976
27. srpna

Kniha byla od začátku napínavá. Jen škoda toho až moc sentimentálního konce.

čef
13. srpna

Rádoby-dobrodružný, napínavý příběh o vykořisťování dětí v Africe. Příliš hladké a předvídatelné pátrání po zmizelém včetně závěru, který nepřekvapí. Opět další přitroublý vrchní seržant, který brání hrdinné vyšetřovatelce v práci. K vrcholům anglosaského thrilleru to tedy jistě patřit nebude, ale jako nenáročné čtení to jakž takž beru.

Heliandílci
10. srpna

Recenze na tuhle knihu jsem si přečetla, až po tom, co jsem knihu již četla.... No v tu chvíli jsem chtěla knihu odložit, recenze nebyly moc dobré.
Ale kniha mě mile překvapila. Za mě napínavé čtení od začátku do konce, plně děje, zápletek.....
I přes jiné recenze dávám 5* a určitě to nebyla ztráta času :)

Kalima206
01. srpna

Abych byla upřímná, čekala sem od knihy úplně něco jiného.
Některé úseky byly lehce přitažené za vlasy/nereálné, ale jinak myšlenka příběhu mi přišla zajímavá :)
Každopádně určitě vím, že už nemám potřebu se k této knize zase někdy vracet.

TerezaaBaarova
15. července

No to byla slabota, pro nás otylejší a chtějící pořádnou akci.
Jakože děj ubíhal, všecko jelo rychle, téma obyčejné, nic nového. Trochu krve, trochu masakru, ale vše tak nějak na mírné úrovni.
Takový thrillerový román pro ženy.

1