Zmizelá karavana

Zmizelá karavana https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52918/zmizela-karavana-52918.jpg 4 18 5

Stephen Lath po neshodách ve vojsku konfederace na začátku Občanské války zběhl na západ od Mississippi a založil odbojnou skupinu. Lathova tlupa psanců vedla drobný boj proti seveřanům. Toto válčení se později zvrhlo v pohraniční loupežení. Lath se spojil se Satanou náčelníkem Kiowů a přepadají karavany naložené zbožím. Při přepadení karavany vedenou zvědem Andersonem,dojde k .......... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Návrat

The Lost Wagon Train,1936

Milten
30.12.2020 5 z 5

Stephen Latch si vlivem zrady a zlomeného srdce zvolí cestu psance a celý zbytek života se s touto volbou vypořádává. Dostal jsem to, co jsem hledal. Drsný western, kde člověka může potkat smrt i při obyčejné karetní hře. Moje první kniha od Zane Greye a rozhodně ne poslední.

Luigi1
12.10.2020 5 z 5

Zde so popisují osudy prvních oosadníků Divokého Západu.

minirock
01.11.2018 5 z 5

Jeden z nejlepších románů Zane Greye co jsem četl. Skvělý, napínavý příběh o statečném kovboji a jeho lásce ke krásné dívce, jejíž otec v dobách osídlování Západu přepadával spolu s indiány karavany s přistěhovalci a po létech je donucen se s temnou minulostí vypořádat.

Francoa
19.04.2016 5 z 5

Výborný dobrodružný román o osidlování Divokého západu.Zase dokonalé prolínání fikce ze skutečností, vystižené charaktery postav a jako vždy nádherná příroda.Pěkný, dobře se čtoucí román Zane Greye.Marně by jste hledali něco podobného u jiných autorů westernů.

vitavita
18.03.2012 5 z 5

napínavý příběh - osudy prvních osadníků nebyly lehké ..

westerny

Zane Grey