Zlý měsíc

Zlý měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21965/bmid_zly-mesic-Oy7-21965.jpg 3 38 7

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Daniela Veronová má štěstí. Stává se první zpěvačkou rockové kapely. Cestuje a vystupuje na nejlepších diskotékách. Má obrovský úspěch, kluci i holky ji zbožňují – připadá si jako ve snu. V noci však zažívá chvíle hrůzy. Za oknem se ozývá děsivé vytí. A pak je jeden člen kapely nalezen mrtvý – roztrhaný neznámou šelmou. Daniela zjišťuje, že za svitu luny vychází na lov něco krutého. Strašného… krvelačného.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

Bad Moonlight , 1994

Petra-Nela
15.03.2024 5 z 5

Úplně jsem zapomněla že taky napsal hororový příběh o vlkodlacích, škoda že není na pokračování.

terimila
06.11.2023 3 z 5

Tohle byly snad moje první papírově přečtené Stopy hrůzy, které jsem si v těch sladkejch 12 koupila a přečetla :-) a tehdy jsem z toho byla asi dost unešená, neb jsem si až dosud, což už je víc než 20 let (!) pamatovala text ústřední Danieliny písně....
Takže jsem se na to teď hodně těšila. Ale zklamalo to. Příběh sice ucházející, zápletka s vražděním a vlky fajn... ale ten závěr, sakryš, ten to úplně zabil. Něco tak stupidního - rádoby děsivýho, konspiračního a červenoknihovnovýho - se jen tak nevidí. Takže tři hvězdy spíš s odřenejma ušima a ze sentimentu.

Martin82
10.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Zlý měsíc je opravdu zlý...příběh. Nějak mě to nezaujalo - nuda bez wow efektu, měsíc byl ve velké šedi průměru - bez nápadu, napětí nebo vtipu a závěr se svatbou jak z pohádky pro děti 48%.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Vlkodlaci v hlavní roli. Opravdu pěkný kousek, který stojí za přečtení. Hodně zajímavé a konec je famózní. Zlý měsíc, tě dožene....................

minimonisek
09.04.2016 2 z 5

Řekla bych, že je tato kniha jednou ze slabších prací R. L. Stina. V podstatě nevíte proč se dané osoby ve vlkodlaky mění, kdo koho zabil, proč když je zničena hlavní postava zla se rozpadnou jen některé a zybtek je šťastně zachráněn. Kniha mohla být určitě lépe propracovaná.

Jančislava
24.11.2014 4 z 5

Pro mě jedna z těch lepších. Tehdá mě hodně bavila. Naštěstí mi nechyběla žádná stránka :-)

Lea
05.09.2011 2 z 5

Tahle knížka mě nadchla hlavně proto, že jsem si ji půjčila jako malá v knihovně a někdo z ní vytrhl konec. Bohužel jsem si toho všimla až ve chvíli, kdy jsem obrátila poslední list a divila se, jak se mohlo vejít rozuzlení na stránku, která zbývala. Dodneška nevím, jak to dopadlo :)))

smrt vlkodlaci

Robert Lawrence Stine