Zlý farář přejel hodného psa

Zlý farář přejel hodného psa https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203032/bmid_zly-farar-prejel-hodneho-psa-HZS-203032.jpg 4 30 8

Kniha obsahuje 25 příběhů inspirovaných hlavně životem v církvi a rozdělených do tří oddílů: Ze života kněžského, Ze života všeobecného a Pohádky.

Jarka_rybář
Jarka_rybář
04.10.2020 5 z 5

Tohle mne fakt pobavilo.

Janek
Janek
18.06.2020 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Asi jsem měla příliš vysoká očekávání.

Hospodyňka
Hospodyňka
03.03.2018 5 z 5

Skvělá kniha pro zakaboněné dny, nebo zakaboněné cestující v MHD.

lucille48
lucille48
04.08.2016 3 z 5

Mně osobně se kniha příliš nelíbila... asi mi nesedlo téma o církvi, či to bylo podáno stylem, který nemám ráda.

Netopyr07
Netopyr07
20.02.2016 5 z 5

Zřejmě je to "vykrádání" vtipných glos, ale myslím, že ze Zlého faráře občas používám, když někdo zaklepe: "Tady nikdo není, co chcete?" :-D

edysy
edysy
10.12.2013 4 z 5

Je fajn, když se kněz nebere moc vážně a když si dokáže i ze své práce, či chcete-li poslání, dělat legraci a trochu to odlehčit. Co byste řekli v katolickém kostele tomuto kázání z pera autora knížky: „Drazí přátelé a drahé přítelkyně, slyšeli jste 1. čtení, žalm, 2. čtení, evangelium. Co byste chtěli slyšet víc? Nevíte, že všeho moc škodí? Amen.“
To přeci nemá chybu a navíc je to i poučné. Lepší než obšírná a nevěrohodná kázání některých katolických hodnostářů.

zdisule
zdisule
31.10.2013 5 z 5

Kolik vtipu a humoru lze najít v běžném každodenním životě, když se na něj podívame jako P. Barhoň.

cepice
cepice
13.04.2013 5 z 5

Tohle bych od faráře nečekal! Vtipné, čtivé, krátké, osvěžující!