Smradi: Epizóda 1

Smradi: Epizóda 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385428/bmid_smradi-epizoda-1-yQs-385428.jpg 4 23 5

Zlouni / Smradi série

Pán Vlk. Pán Žralok. Pán Had. Pán Piraňa. Všetci vedia, že sú to Smradi. Sú desiví, nebezpeční a… jedným slovom zlí. No oni sa chcú stať hrdinami a dokážu ti to dobrými skutkami… či už o ne stojíš, alebo aj nie. Vychutnaj si najzábavnejšiu, najchaotickejšiu a najbombovejšiu knihu, aká sa ti kedy dostala do rúk – prichádzajú Smradi.... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (SK)

The Bad Guys: Episode 1 , 2015

Atlantis
21.09.2022 4 z 5

Viděli jsme s dcerou film, a tak jsem byl zvědavý, jak vlastně může vypadat knižní předloha takové šílenosti. A dobré, jen škoda, že jsem všechny vtipy znal z animáku. Nečekejte hluboké čtení a budete spokojení.

lucie3725
02.11.2020 4 z 5

Kniha, kterou jsem koupila osmiletému synovi v poslední naději, že jestli ho ke čtení nepřivede tohle, tak už nic. Nakoukl, přečetl kapitolu... A druhý den ráno jsem se probudila a zjistila jsem, že leží v posteli, v ruce Zlouny, chechtá se a sám od sebe si ČTE. Takže jsem koupila další díly, co vyšly česky a nikdy to autorovi nezapomenu :-)

Lestatova
19.12.2019 4 z 5

Knihu som kúpila pre 8 ročného brata, lebo je vraj geniálna práve pre decká čo nechcú čítať. Prečítala som si ju za chvíľu, a je parádna, kresby tvárí a ich výrazy, emócie, perfektne nakreslené. Príjemne som sa nasmiala, až mi je ľúto že na to neviem nazrieť detskými očami. Som veľmi zvedavá čo na to povie brat :)

jarki
31.08.2018 3 z 5

Přečetla jsem vtipný komiks, jedním dechem a s úsměvem na tváři.

lenkaabooks
28.05.2018 5 z 5

Komiks pro děti. Já se chechtala nahlas a to se mi u knihy dlouho nestalo. Dcera se už těší na další díl a já rozhodně taky. Velmi povedené :-)

komiksy pro děti

Aaron Blabey