Zlodějka stínů

Cassie, obdařená mimořádnou duševní schopností, spolupracovala s losangeleskou policií při vyšetřování vražd, dokud neudělala tragickou chybu, kvůli níž zahynulo dítě. Nešťastná žena utíká před minulostí i před lidmi, ale před svým vnitřním zrakem, který jí umožňuje vhled do nitra jiných osob, prchnout nemůže. Uchýlí se do městečka v Severní Karolíně, kde najde vytoužený klid, ovšem jen do chvíle, než i zde dojde k hrůznému zločinu. Místní představitelé zákona tvrdohlavý šerif Matt Dunbar a vážený soudce Ben Ryan nevěří, že by se někdo z místních obyvatel dopustil něčeho horšího než dopravního přestupku. Cassie, náhle sama podezřelá, se zoufale snaží odhalit pravého vraha vstupem do jeho temné mysli. Musí současně bojovat i se sebou a svými pocity... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17998/zlodejka-stinu-17998.jpg 4.486

Noah Bishop, agent FBI (1.)

Stealing Shadows (2000)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

Kniha Zlodějka stínů

bafuskyBaf
29.12.2018

Hodně zajímavá kniha. Už se těším na další v sérii s Noahem.

Teresita
03.12.2018

Tuto knihu jsem našla u nás v knihobudce a normálně bych se k ní asi vůbec nedostala, ale byla jsem příjemně překvapena. Kniha je čtivá a napínavá, vrah překvapivý. Jedná se o detektivku s prvky nadpřirozena (hlavní hrdinka umí číst myšlenky) a s romantickou zápletkou, která mně oproti jiným tady nevadila.

Tabby
03.12.2018

Nejdříve jsem si půjčila od této autorky knihu Slepá důvěra, jelikož jsem se nekoukla že je to série, naštěstí to vůbec nevadilo. Kniha mě však navnadila na další díl, a tentokrát jsem to vzala správně od začátku.
A mohu říct že vůbec nejsem zklamaná. Kniha začíná pěkně napínavě a dokonale si drží tempo až dokonce. Řešení vražd, díky lidem kteří mají nějaký dar, mě baví a přijde mi zajímavé. Do hlavního příběhu zamotat ještě milostnou linku je skvělé. Hlavní postavy jsem si oblíbila a líbila se mi charakterová pestrost postav v knize, od blázna po nevěřícího šerifa, až po ustrašenou Casii, která si v životě už tolik vytrpěla. Mě kniha bavila a těším se na další díl. :)

PeM
03.09.2018

Mě tohle hrozně baví, po dlouhé době....a jdu na další!

martina.tim
09.08.2018

Příjemné první setkání s touto autorkou. Už jsem četla více knih s touto tématikou a tahle mě popravdě bavila nejvíce. Děj byl vymyšlený tak, že jste se nenudili na žádné stránce (tedy alespoň já se nenudila) pořád se něco dělo. Jediné mínus, které mě tam vadilo byla již zmiňovaná romantická linka. Na mě byla až moc sladká a proto nevěrohodná. Každopádně knížku můžu doporučit a už se těším na další díl.

Eeli
03.04.2018

Poměrně originální detektivní thriller o ženě s mimosmyslovým vnímáním pomáhající s řešením zločinů. Postupem času příběh trochu ztrácel na kvalitě a konec už byl dost překombinovaný, přesto knihu hodnotím jako velmi zdařilou - čtivou a napínavou, jak to u tohoto žánru má být.

bekule
25.09.2017

Napínavé, čtivé, nemohla jsem se od knihy odtrhnout .Moje druhá kniha od autorky a protož jsem Domu stínů dala tři hvězdičky , musím dát víc. Kdyby to bylo možné dala bych 3,5.

jarka2222
31.08.2016

Začátek byl skvělý, netradiční zápletka s mysteriózním nádechem se však podle mě rozrostla v až těžko uvěřitelný příběh. Bylo to napínavé, dobře se to četlo, ale od druhé půlky knížky jsem čekala trochu víc. Navíc mi tam trochu vadil ten růžový příběh, který ubíral příjemné detektivce na věrohodnosti.

Kay Hooper

Kay Hooper