Zlodějka snů

Zlodějka snů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364680/bmid_zlodejka-snu-xRZ-364680.jpg 3 6 5

Eva tráví většinu času na internetových seznamkách. Ovšem jejím cílem není najít si zde partnera, ale uspokojit mužské touhy všeho druhu. Samozřejmě nic není zadarmo. Její aktivity jí pravidelně vydělávají na slušné živobytí, avšak jen do té doby, než se zamiluje. Jen tehdy je ochotná vyměnit dosavadní život za trvalý vztah, jakmile se domnívá, že už našla toho pravého. Jenže nikdy není nic tak jednoduché, jak vypadá, obzvláště když se náhle odkudsi vynoří tajemný muž, který ví, jak splnit její skryté erotické touhy.... celý text

Andrée
23.03.2023 5 z 5

Eva si na živobytí vydělává jako společnice a plní tak pánům jejich přání. Zatouží však po vztahu, rodině Najde svoji lásku? Odpověď najdete v tomto krátkém příběhu. Oddechové čtení proložené erotikou.

Maggie90
07.12.2022 1 z 5

Krátká kniha, spíš delší povídka. Kdyby to autorka víc rozpracovala, možná by to špatné nebylo...
Příběh byl jen o nevhodně napsané erotice, celek moc nedával smysl. Postavy byly ploché a nudné. Styl psaní poměrně amatérský. I tak to bylo ale docela čtivé - jediné plus na celé knize.
Určitě se najdou čtenářky, které tohle ocení. Já mezi ně bohužel nepatřím.

Pavlína197
05.03.2021 2 z 5

Červená knihovna se špetkou erotiky. Příběh je jednoduchý, čte se sám, dobré jako vložka mezi náročnější četbu na vyčištění hlavy.

kazatell
05.09.2018 3 z 5

Jednoduchý příběh, kde chybí jakékoliv hlubší vysvětlení, či smysl. Knihu jsem zakoupil náhodou, protože jsem se uklikl při nákupu přes telefon. Pokud hledáte krátký a jednoduchý příběh s nábojem erotiky tak nemůžete sáhnout vedle.

Lucie_D
20.12.2017 5 z 5

Další skvělá kniha, přečtená jedním dechem. Těším se na další knihy od této úžasné autorky :-)

Jana Javorská
česká, 1964