Zlodějka příběhů

Zlodějka příběhů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484735/bmid_zlodejka-pribehu-dsA-484735.jpg 4 1552 382

Josef Bergman série

Některé vztahy končí vraždou. Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů.... celý text

Jolina
01.06.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila - především televizní prostředí, ale také hlavní postavy, které postupně mizí ze scény. Zároveň se objevují nové poznatky z historie každé postavy, jejich propojení...

Kristulda
25.05.2020 5 z 5

Přijemná detektivka,hezké čtení

Evka27
17.05.2020 4 z 5

Fakt příjemné čtení, bavilo mě to.

Fazolecek
22.03.2020 4 z 5

Právě jsem knihu dočetla. Ze začátku jsem se nemohla začíst cca do strany 80. Nic převratného se nedělo a dokonce mi to přišlo podobné knize Kroky vraha. Ale nakonec se mi kniha líbila a zbylé strany už jsem přelouskala s chutí. Můžu doporučit všem, kteří mají rádi detektivky.

desert.fox
13.03.2020 5 z 5

Pohodová detektivka, dobrý příběh. Osudy hrdinek se proplétají, postavy jsou plastické.... Co víc chtít?

mataj
07.03.2020 4 z 5

Kniha se mi docela líbila. Hezky popsané charaktery postav i vztahy mezi nimi. Zápletka i prostředí celkem zajímavé. Nicméně lituji, že jsem si žádnou z postav nedokázala nějak zvlášť oblíbit.

burei
16.02.2020 5 z 5

Opět velice pohodové čtení, psané ze života, opravdu zajímavé. Není to klasická "tvrdá" detektivka, spíš román, příběh, popis lidských osudů....moc se mi líbí.........

likaf
13.02.2020 5 z 5

Tak jako ostatní knihy od Michaely Klevisové, velmi pěkně se četla. Pohodová kniha, i když se tam povalují ty mrtvoly.

DominaCZ
03.02.2020 3 z 5

Po stranu 75 to bylo spíš žensko psychoušské drámo, takový do časopisu, ale jako jo, bavilo mě... ale pak se to stalo a bylo to jen o otázkách toho týpka a to už mě pak nebavilo.
Rozuzlení? ...hm, čekala jsem někoho jiného.
Chtěla jsem tam víc Anny, chtěla jsem, aby to bylo o ní... zklamání.
Čekaj mě Kroky vraha, tak uvidíme.

cukrovka
30.01.2020 5 z 5

Zajímavá detektivka z českého prostředí. Autorka dokáže skvěle vykreslit postavy. Příběh plyne celkem poklidně a vrah je těžko odhalitelný. Zajímavý byl také náhled do tvorby nekonečných seriálů.

MakiMel
29.01.2020 5 z 5

Skvěle vykonstruovaná detektivka, jsem fanynkou paní Klevisové a těším se na její další knihy.

pavlinka0250
26.01.2020 4 z 5

Další díl za mnou a opět spokojenost. Závěr nečekaný, aspoň pro mě. Já prostě pachatele neměla šanci uhodnout.
Doporučuji.
****

vsechnonebonic
26.01.2020 5 z 5

Milé, hezké čtení. Zajímavá zápletka. Děj mě bavil a občas jsem četla dlouho do noci a jen velmi nerada knihu odkládala. Jméno vraha jsem začala tušit snad na předposlední stránce. Za mne... příjemně strávený čas s knihou od české autorky.

adoli
22.01.2020 3 z 5

Detektivka z českého prostředí, proč ne, jako oddechovka dobré. Ale...ze začátku mi přišlo, především v pasážích Agáty, jako by se nějaká čtrnáctiletá školačka pokoušela psát román s duchaplnými filozofickými úvahami. Styl na úrovni žákyně druhého stupně. Naštěstí se to postupně zlepšilo. Postavy moc sympatické nebyly, ale zaujalo mě prostředí. Také oceňuji jen dvě mrtvoly a to, že mě autorka dokázala udržet v napětí až do konce.

lapagerie
02.01.2020 4 z 5

Česká detektivka mě příjemně překvapila. Byla napínavá, čtivá a hezky přiměřeně česká. Žádné výbuchy neznámých látek, nalezení vraha podle zrnka písku, utkvělého za oční bulvou oběti. Líbí se mi to, omrknu další díly.

Marta08
18.12.2019 5 z 5

Knihy Michaely Klevisové mě baví a to tak, že už jsem si dokoupila celou sérii. V druhé knize se opět setkáváme se sympatickým vyšetřovatelem Bergmanem a jeho týmem, který vyšetřuje další vraždu/y. Příběh se odehrává v atraktivním prostředí zákulisí televizního seriálu. Oceňuji, že hrdinky nejsou tak pitomé a nesamostatné chudinky jako v prvním díle a výrazné omezení množství koček v příběhu. Větší prostor dostává oproti předešlé knize i samotné vyšetřování, což hodnotím velmi pozitivně. Těším se, až se pustím do dalšího dílu.

Val
20.11.2019 5 z 5

Moje druhá kniha od autorky a opět spokojenost. Výborně vykreslené charaktery postav, sympatický Bergman a atraktivní herecké prostředí. Jako bonus beru fakt, že mi tentokrát nezabili oblíbenou postavu, jako v knize Kroky vraha.

kikies
04.11.2019 4 z 5

Příjemná detektivka, zajímavý námět a prostředí. Napínavé a čtivé. Příjemný mix postav. Zkrátka a jednoduše moc dobré čtení z českých luhů a hájů a knihu lze vřele doporučit.

Clara_C
03.11.2019 4 z 5

Knížky Michaely Klevisové neberu jako detektivky, spíše jako psychologický román s detektivní zápletkou.
Konec mi přišel tedy takový uspěchaný, přitom byl příběh rozehraný velmi dobře. Ale přesto moc pěkné, na to, že je Zlodějka příběhů autorčinou druhou knížkou.

Simstr
29.10.2019 5 z 5

Jako obvykle, skvělé počtení. Paní Klevisovou miluju. Děj utíká, zhltnete ho za víkend. Jen tak dál :-)