Zlodějka příběhů

Některé vztahy končí vraždou. Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484735/big_zlodejka-pribehu-dsA-484735.jpg 4.2985

Kniha Zlodějka příběhů

marekB78
předevčírem

Dobře napsané, čtivé...ale první knížka mi přišla o něco zajímavější... Ale jen můj názor :)

martineknatasa

Dočetla jsem druhý díl a začínám třetí. Škoda, že dny nejsou delší. Moc pěkné. Autorku si přidávám do oblíbených.

Cajda

Prostě paní Klevisová - co je třeba dodat víc?
Super čtivý příběh jako všechny ostatní - dle mého názoru, samozřejmě.
Je to detektivka, ale taková vlastně úplně milá - přirovnala bych to k Četnickým humoreskám.
Mám už jen tři nepřečtené knihy od paní Klevisové. A těším se na všechny další :o)

maryska09

Dobře napsaná Česká detektivka, čte se jedním dechem a do poslední chvíle se netuší, kdo je vrahem. Doporučuji

kalinka99

Výborný detektivní příběh jako každý další od této autorky.

Aaloha

Pěkné, čtivé, do poslední chvíle není jasné, kdo je vrah. Motiv mělo více postav. Líbilo se mi prostředí z natáčení seriálu. Žádná z postav mi nebyla sympatická, tak snad příště si někoho oblíbím.

Luca84

Líbilo se mi scénáristické prostředí, které autorka použila. Jinak ale za mě příliš prvoplánové. Tři kámošky, mrcha, světice a ta mezi nimi. Temná minulost, která tě vždycky nějak dožene. Knihy paní Klevisové mám moc ráda, tuhle ale hodnotím (z mého pohledu) jako zatím tu nejslabší. Rozhodně ale nelituji, že jsem si ji přečetla. :)

twigxi

Miluju knihy od pani Klevisove. Toto je totiz presne ten typ detektivky, jaky mam rada. Bavi me hadat, kdo je pachatel a pani autorka dava prostor k hadani vice nez velky. K tomu je pribeh postaveny na pevnych zakladech a vsechno dava smysl. Nakonec do sebe vsechno zapadne a to bez nejakych nesmyslnych honicek na vraha, ktere jsou ve vetsine ostatnich detektivek jako pres kopirak. Zkratka logicka detektivka u ktere muzete premyslet, ponorit se do nadherneho popisu prostredi a zapomenout na okolni svet.
Prala bych si vice takovych autorek/autoru!