Zlodějka příběhů

Zlodějka příběhů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36948/bmid_josef-bergman-zlodejka-pribehu-KJm-36948.jpg 4 1552 382

Josef Bergman série

Šéfka televizního scénáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a zůstává na charizmatickém inspektoru Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů…... celý text

Zdeňula
31.08.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha. Četla se velmi dobře. Doporučuji...

malen
27.08.2021 5 z 5

Jsem moc ráda, že mě na tuto spisovatelku kamarádka upozornila. Moc dobře se čte, postavy uvěřitelné . Taky dopouručuji

Niu
23.08.2021 5 z 5

Skvělý díl, za mne zajímavější a lépe propracovanější než první. Více detektivní práce. Postavy pěkně vykresleny.

simona g.
13.08.2021 5 z 5

Výborná, napínavá, čtivá, s nápadem... tuhle autorku jsem si oblíbila a zatím s jejími knihami nešlápla vedle :). Už teď se těším na další!!! Super čtení!!!

rakakan
12.08.2021 5 z 5

První kniha od autorky a určitě ne poslední. Četla se super, napínavá. Doporučuji

vladka4077
30.07.2021 5 z 5

Nebojím se Michaelu Klevisovou přirovnat k Haně Proškové, zařadila se k autorům dobré české detektivky. Inspektor Bergman se jistě stane brzy následníkem Vašátka, inspektora Borůvky a ostatních typicky českých detektivů

mcabr
17.07.2021 5 z 5

Opět krásné čtení. Tuhle autorku doporučuji.

Lenka0007
04.07.2021 3 z 5

Za mě coby česká detektivka dobrý, ale žádná pecka. Děj poklidně plyne, popletenec vztahů se rozmotává pomalu, efektivní vyšetřování chybí, čtenář si spolu s policisty při návštěvách u svědků dává dohromady pozadí příběhu a najednou tu máme pachatele s těžko uvěřitelnými motivy. Takže dočteno, ale do dalších dílů už nejdu.

Sumatrae
29.06.2021 5 z 5

Tento pribeh se mi libil o neco vice jak prvni kniha autorky, dokonce jsem i uhadla vraha, coz se mi v prvni nepodarilo, i kdyz duvod mi zustaval skryty Kniha je propracovana opet do posledniho detailu a tentokrat byl do deje trosicku vice zapojen inspektor Bergman Uz se tesim na dalsi kousek, jak uz jsem psala minule, libi se mi tento styl pojeti detektivky, prijemne osvezeni

olca1983
20.06.2021 3 z 5

Kniha mi přišla lepší než předchozí Kroky vraha. Nenudila jsem se u ní jako u nich. Nicméně za mě je to takový letní románek, ve kterém dojde k vraždě. Nutno ale podotknout, že kniha je velmi propracovaná a vše do sebe perfektně zapadá! Těším se na další díl a tajně si přeji, aby kvalita příběhů měla i nadále stoupající tendenci.

Páájinka
18.06.2021 4 z 5

Je to spíš takový románek než detektivka. Hezky se četla. Budu číst i další.

Booksaddict
07.06.2021 4 z 5

Já bych tuhle knížku nazvala detektivkou pro ženy. Vztahy, mateřství, nevěry, intriky a vrah.

prochajda
06.06.2021 4 z 5

Skvělá česká detektivka s rodinnými a přátelskými vztahy. Těším se na další díl a ještě víc na filmové zpracování.

Nikol681
26.05.2021 4 z 5

Další parádní knížka od paní Klevisové :)) Opět velmi čtivé ! Jen tak dál, těším se, až se pustím do další knížky.

petronella1
19.05.2021 5 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, ale stálo to za to. Skvělá kniha

Delphín
16.05.2021 5 z 5

Říká se, že do stejné řeky člověk nikdy nevstoupí. M. Klevisové se to ale povedlo. V porovnání s prvním dílem zde máme znovu dění že scenáristiky, opět složitý vztah dcery s matkou..
Přesto to funguje opět skvěle. Je to i hlavní postavou. Bergmana se paní Klevisová nesnaží dělat jako psychciky nalomenou trosku, je to prostě uvěřitelné vyšetřování, kde se zvraty nachází ale jsou též uvěřitelné, jako celý děj a do čtivě napsaného příběhu to zkrátka pasuje

Makii
14.05.2021 5 z 5

Další super detektivka od paní Klevisové. Jen bych se asi opakovala, její knihy se mi prostě líbí :)

kokosek
12.05.2021 4 z 5

Tak jsem po dlouhé době dočetl (skutečně dočetl, ne doposlouchal) tuhle knihu. Je to opět čtivě napsaná poctivá detektivka, kde se nikde moc neřeší psychologická nevyrovnanost detektiva, případně jeho násilí nebo sexualita. Prostě stará dobrá škola detektivky. A je to takové uklidňující. Děj prostě plyne, dovídáme se nové informace a nakonec poznáme vraha. Žádné nesmyslné zvraty, žádné zásahy prozřetelnosti (no možná jedna bombička tam je, ale malá)
Ale ten konec mohl být trošku napínavější, ne že ne. Za ten konec jedna hvězda dolů.

Klára90
20.04.2021 4 z 5

Jako všechny knihy od paní Klevisové, i tahle byla skvělá. Napínavá s překvapivým koncem, který však dává smysl. Opět jsem až do posledních chvil netušila, kdo by mohl být vrah. Žádné nechuťárny, žádné děsivé scény, poctivé vyšetřování od píky skupinou sympatických vyšetřovatelů. Líbí se mi i styl psaní paní Klevisové, za mě je to ohromně čtivé. Takže jo, kniha nezklamala

kackahracka
14.04.2021 5 z 5

Z knih, které jsem od autorky četla, se mi tahle zatím líbila nejvíc. Bavilo mě prostředí i jednotlivé postavy. Můžu jen doporučit.