Zloděj srdcí

Zloděj srdcí https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43387/bmid_zlodej-srdci-Dsr-43387.jpg 4 187 28

Rok 1802. Lucy Snowová, zhýčkaná dcera slavného námořního admirála, věděla o mužích jen velmi málo, dokud se jedné mlhavé noci nestala obětí únosu. Náhle se ocitla na palubě pirátského škuneru a pochopila, že je vydána na milost a nemilost legendárnímu kapitánu Doomovi. Podle pověstí měl být nemilosrdný a krutý, ale Lucy té noci poznala, že umí být i něžný. Probudil v ní ženství a touhu, ale nakonec ji opustil s pouhým polibkem… Ještě stále rozechvělá nečekaným dobrodružstvím se setkává se svým novým osobním strážcem Gerardem, kterého jí najal otec. Tento záhadný muž ji dráždí svým přitažlivým vzhledem i drzým chováním, ale jeho smyslný úsměv v ní nedokáže potlačit vzpomínku na kapitána Dooma. Teprve až se jejich cesty znovu zkříží, Lucy pochopí, který z těch dvou mužů jde cestou pomsty a který se chystá ukrást její srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Thief of hearts , 1994

Evaevelína
18.03.2014 2 z 5

za mě prostě nic moc,celým dějem jsem se prokousávala.

Kessy1990
17.02.2014

Kniha se mi velice líbila. měla jsem ji předčtenou jedním dechem za jeden den. Mohu jen doporučit!!

malazluta
24.01.2014 4 z 5

Tento příběh se Terese Medeiros povedl, nemůžu nic víc, než doporučit.

luci2
16.09.2013 5 z 5

Hezká knížka, která se dobře čte. I když nemá, tak překvapující děj. Slovní přestřelky se mi moc líbily i Gerardovo přiznání, že na ni čekal jednatřicet let. Příběh má své kouzlo, i když se k němu nebudu, tak často vracet, ale určitě si ho ještě někdy přečtu.

miruska1
05.06.2013 5 z 5

Skvela kniha,ako vsetky od tejto autorky. DOPORUCUJEM.

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Kniha je nádherná, zbožňuju tuto romantickou, pirátskou knihu. :) Je tam vše, co tam má být. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila hned od začátku. Chvílí se milují, chvíli se nenávidí, ale láska přece vždy zvítězí. :)) Rozhodně doporučuju!

Paithe
10.01.2013 5 z 5

Krásná kniha, která vás chytne za srdce. Nechybí tam piráti, nebezpečí, dobrodružství ani romantika. Od Teresy je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Byla jsem z ní uchvácená, proto doporučuji jediné - určitě přečíst!
Gerarda jsem si tak oblíbila, že jsem o něm ve škole psala dokonce i slohovku. :D

Terinka1982
16.05.2012 4 z 5

Velmi čtivé, zápletka, erotika....vše co od Teresy Medeiros očekávám a v každé další knížce od ní jsem něčím mile překvapena.