Zločin na polární stanici Zebra

Zločin na polární stanici Zebra

Napínavá detektivka z neobvyklého prostředí polární stanice a americké ponorky Delfín vypravuje o sérii vražd, jejichž pachatel pochází z omezeného počtu osazenstva stanice.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29141/zlocin-na-polarni-stanici-zebra-ENf-29141.jpg 4.321

Ice Station Zebra (1963)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Laser-books (Laser)

Ovecka15
20.09.2017

Kniha se dobře čte, chválím neobvyklý výběr prostředí, kde se děj odehrává a také vtipné pasáže ☺ Konec byl naprosto úžasný.

kyssling
16.07.2017

Skvělé dobrodružství z velmi zajímavého prostředí. V závěru solidní krimi a pěkné zvraty !

Atanone
05.05.2017

Napínavé až do konce.Doporučuji do horkých letních měsíců,určitě se ochladíte.
Na to,že má kniha už pěkných pár křížků,by klidně mohla konkurovat současným "akčňákům". Nemám ani ponětí o atomových ponorkách,či životu za polárním kruhem,takže jestli tam byly nějaké "špeky",spolkla jsem je i s navijákem.No a co?

hankapimi
10.01.2016

Napínavá špionážní detektivka, četla jsem ji poprvé už hodně dávno a teď jsem si ji po letech připomněla... ale stejně mi vrtá hlavou, kde vzal autor ten název ? Delfín je celkem příhodné jméno pro ponorku, ale polární stanice ZEBRA ? Na to má představivost už tenkrát nestačila a pořád mi při čtení "ujížděly koutky" do smíchu... Jinak je to ta správná mrazivá detektivní "napínavka", určitě doporučuji přelouskat, nejlépe v teple u krbu !!

Nibiru
29.03.2012

Výborná napínavá detektivka, i když tento žánr moc nemusím, tak tuto knížku jsem si do své knihovny po právu zařadila,protože si to zaslouží. Vynikající místy i humorné dialogy, které ale napětí nikterak nesnižují.

bikerbm
03.12.2011

Detektivní román se špionážní zápletkou,odehrávající se v neokoukaném prostředí Arktidy. Sem tam trošičku naivní,ale kniha má děj a rychlý spád, můj celkový dojem z knihy je docela dobrý.

zfilmováno

Alistair MacLean