Zlobiví psi si užijí víc legrace

Zlobiví psi si užijí víc legrace https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32841/zlobivi-psi-si-uziji-vic-legrace-o-rodine-zviratech-a-rodine-32841.jpg 4 33 6

John Grogan je autorem nesmírně úspěšné knihy Marley a já, zábavného i jímavého povídání o tom nejzlobivějším psu pod sluncem, která byla i neméně úspěšně zfilmovaná. Labrador Marley, který za svého života vyváděl jeden neuvěřitelný kousek za druhým, se vloudil i do této knihy. Nadčasové sloupky, které John Grogan psal do amerického deníku Philadelphia Inquirer, dýchají stejnou atmosférou jako jeho světový bestseller – jsou veselé i dojímavé, plné hlubokého porozumění, soucitu a lidskosti. Autor v nich se svým typickým nadhledem, pochopením a vtipem reaguje na velké i malé události, které hýbou americkou veřejností, řeší mnohdy nelehké otázky rodinných vztahů a zdůrazňuje nalézání cesty jeden ke druhému.... celý text

Literatura světová , Povídky

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bad dogs have more fun

sarekaslukova
sarekaslukova
09.03.2022 5 z 5

Skvělá kniha, fejeton o délce 2-3 stránky je ideál pro pauzu na oběd. Střídání humorného vyprávění, poučného a smutného bylo dle mého taky fajn.

Půca4
Půca4
28.08.2017 4 z 5

Spousta kraťoučkých útřžků z novin. Některé byly roztomilé, jiné smutné, další poučné. Mně se to moc líbilo, klidně bych si přečetl další knihu s tímto tématem. Je ale pravda, že po této jsem sáhla jen kvůli autorovi.

Terezka01
Terezka01
12.12.2016 4 z 5

Krásná kniha. Typický styl psaní Johna Grogana. Naprostá většina "sloupků", které byly do knihy vybrány jsou úžasné, některé vtipné, jiné dojemné,... Bylo pouze pár, které mne nebavily. Knihu doporučuji jako oddechovou četbu, po knize lze sáhnout prakticky kdykoliv, otevřít na libovolné straně a začíst se :)))

jimbow
jimbow
04.10.2014 4 z 5

Inteligentně psané novinové sloupky o víceméně každodenních věcech. Z první části "O životě" jsem získal dojem, že J. Grogan je šťastnej chlap.

ElenaM
ElenaM
11.03.2013 4 z 5

Knížka, ve které najdete krátké příběhy plné emocí... není to takový fenomén jako Marley a já, ale některé příběhy vás také chytnou za srdce...

Athena
Athena
24.12.2011 5 z 5

Povzbuzující fejetony ze života, které poučí, rozesmějí i rozpláčou.

povídky

John Grogan
americká, 1957
2007  92%Marley a já aneb Život s nejhorším psem na světě
2007  83%Únos / Odvaha uvěřit / Jacquot a anděl / Marley
2009  78%Zlobiví psi si užijí víc legrace

Kniha Zlobiví psi si užijí víc legrace je v