Zlobivé pohádky

Zlobivé pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229801/mid_zlobive-pohadky-tUY-229801.jpg 4 25 10

Ve dvou desítkách originálních pohádkových příběhů se děti setkají s nejrůznějšími podobami toho, čemu dospělí říkají zlobení, zkrátka s různými neřestmi. Zlobí tady lidé, zvířata i věci. Vláďa se posmívá, myška je lakomá, žížala Bohdana dělá naschvály, navigace je zlomyslná, hraběnka Eleonora věčně nespokojená... Jak to s těmi zlobílky dopadne? Špatně. Ale to je vlastně pro pohádky dobře! Zlobidla tu nemají šanci. Moderním pohádkám oblíbené autorky Zuzany Pospíšilové dodávají rošťáckou atmosféru skvělé ilustrace Drahomíra Trsťana.... celý text

MíšaS.
29.12.2023 2 z 5

Nic moc, ani dětem se kniha nelíbila. Některé pohádky se daly, ale některé mi přišly jako neskutečné blbosti nez špetky nápadu.

Jane.Oky
24.09.2023 5 z 5

Netradiční pojetí pohádkových příběhů, které dceru zaujaly. Příjemné osvěžení v záplavě dětských knih.

adela2316
14.09.2023 5 z 5

Pohádky pěkné, zábavné, poučné, víceméně každý příběh má hlavu a patu. Některé byly opravdu hodně povedené;-)

simca9342
20.08.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Milí čtenáři pozor, tyhle pohádky nejsou jen tak ledajaké! Postavy, zvířata a věci v nich dokážou být pěkně zlomyslná! Takže pssst, nerušit, otočit stránku a potichu číst. Ze všech krátkých pohádek vychází jedno poučení: zlobit se nevyplatí ani dospělému :)

Dáma s hrnstjm
02.06.2022 5 z 5

Parádní dětská kniha, za mě tematicky vyčnívá ze záplavy dětských knih!

Knihomolka506
01.04.2022 5 z 5

Podivné pohádky pro ty velké :)

Ishir
28.12.2019 3 z 5

Takové poučné pohádky

jasmína
12.01.2019 5 z 5

Tato kniha se moc povedla a škoda, že už nám k dočtení zbývá jen 6 příběhů.

Je poučná, možná i pro dospělé☺

Bebečko108
04.12.2018 4 z 5

trochu jsem se bála

TerJac
21.05.2015 5 z 5

Super knížka o nelichotivých (nejen) dětských nezmarech! Zuzka Pospíšilová jako vždy zabodovala ;-)

Kniha Zlobivé pohádky je v