Nezažiješ, neuveríš

Nezažiješ, neuveríš https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351572/bmid_zlatokopka-3-nezazijes-neuveris-uV7-351572.jpg 3 13 2

Zlatokopka série

< 3. díl

Pokračovanie mimoriadne úspešných románov Zlatokopka a Zlatokopka 2. Hlavná hrdinka zisťuje, že ľudia sa síce navonok menia, ale ich vnútro nie, a život beží ďalej, aj keď ten jej sa zastavil. Bola presvedčená, že všetko zlé má už za sebou a svoju pohnutú minulosť môže hodiť za hlavu, keď sa z ničoho nič vynoria staré resty. Jej pokojný život s novým partnerom sa od základov zmení. Odrazu stojí pred súdom a nesúdi ju len zákon, ale aj ľudia okolo nej. Môže sa stať niečo horšie ako to, že dievča zo smotánky sa ocitne vo väzení? Kam až dokáže Frajer zájsť v chorobnej túžbe po pomste a aký osud čaká jeho samého i svojráznu hrdinku bez mena?... celý text

Jurajovamaka
05.02.2021 3 z 5

Bývala zlatokopka teraz žije usporiadaným životom, má priateľa, prácu, no dobehne ju jej minulosť, kedže bývalý Frajer má s ňou ešte nevybavené účty, a ona sa ocitne vo väzení..
Čítala som všetky tri časti, všetky ma bavili, aj keď pre mňa asi ostáva jednotka topkou. ;-)

Zdejša
17.12.2019 5 z 5