Náhody neexistujú

Náhody neexistujú https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244396/zlatokopka-2-nahody-neexistuju-244396.jpg 4 54 11

Zlatokopka série

Jedna z najočakávanejších kníh tohto roku. Autorka Lucia Sasková ňou nadväzuje na svoj najúspešnejší román spred dvoch rokov. Zlatokopka sa v nemocnici preberie z kómy a nevie, kde je ani kto je. Všetci sú k nej láskaví a milí, zdá sa jej však, že ju strážia. Výborne vyzerajúci mladý muž, ktorého si vôbec nepamätá, sa k nej správa ako k svojej žene a chystá sa ju odviezť domov. Ibaže Zlatokopka si na žiadny svoj domov nespomína a navyše má dojem, že práve tento muž bráni inému sa s ňou stretnúť... Priazni čitateľov sa tešia aj Luciine ďalšie dve knihy – Neznámych nemiluj a Nebezpečná. Rodená Žilinčanka žije v Nitre a voľný čas venuje dvojnohým a štvornohým priateľom a priateľkám a písaniu.... celý text

evik2710
05.09.2022 4 z 5

První díl byl lepší ale šlo to

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Mne sa kniha velmi páčila, aj keď už prešlo pár rokov, čo som čítala prvú časť, ľahko som si pru čítaní spomenula na dej prvej časti a vhupla do deja tejto. Zaujímavý príbeh, dobre napísaný a ak bude pokračovanie, rada si prečítam aj to. Odporúčam ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

kika 13
06.09.2018 4 z 5

Volné pokračování románu Zlatokopka mělo docela zajímavý dějový spád.Ubylo erotických scén i když na můj vkus jich zůstalo ještě dost.Patrání po minulosti to byl teprve šok se osobě dozvídat takové věci.Za mě určitě si přečtěte tento druhý díl až po Zlatokopce.

KLHannah
25.08.2018 3 z 5

Bylo zajímavé sledovat hrdinku s amnézií, obzvlášť, když člověk po přečtení prvního dílu, věděl víc než hrdinka sama. První polovina knihy super, ale za půlkou to sedlo na zadek a myslím si, že takový happy end se v reálném životě prostě nepodaří.

janii0943
24.08.2018 3 z 5

Ani druhá kniha mě nepřesvědčila bohuzel.

vcielka
18.05.2018 4 z 5

No, nechcela som ani citat druhu cast, pretoze prva bola po technickej stranke strasne odflaknuta, ale chcela som predsa len vediet ci je ten zaver snom. Hned na zaciatku ma preto prekvapilo, ze styl sa autorke zlepsil k nepoznaniu.
Konecne to bolo ucesane a dalo sa to citat bez skripania.
Dokonca vsetko, co som vytkla v jednotke bolo tu odstranene:
Dialogy konecne neboli tak zbytocne a plytke. Konecne mali vacsiu hlbku a hrdinka nepripominala svojimi recami vymetenu hlavu. Konecne vyzerala inteligentnejsie, za co som autorke neskonale vdacna, pretoze neznasam citat uvahy hlupich hrdinov. Einstein sice nebola, ale mala uvahy a reci bezneho cloveka.
Konecne autorka vypustila aj tu tonu vulgarit.
Prestala sa zbytocne opakovat, takze uz to neposobilo tak, ze vkuse cita clovek to iste dookola.
Par trapnych vyrokov sa tam sice naslo, ale nemalo to ziadny dopad na celkový dojem z knihy.
Mne sa toto velmi pacilo. Konecne sa autorka dostava do stadia skusenejsia autorka.
Sice uz v strede deja som zacinala byt netrpezliva kedy konecne pride stretko s Romanom, ze uz zahmlievania stacilo, ale tak clovek sa nakoniec predsa len dockal :D
Par scen mi pripadalo zbytocnych. Zo zaciatku som si myslela, ze to, ze nahrala obsah CD z trezoru na svoj komp sa jej nejako vypomsti, ale tento jej cin sa uz viac nikde neodrazil, ale zasa vytvara to autorke dalsie moznosti na zapletku v trojke.
btw nepacilo sa mi ako sa vykaslala na Marilyn. Pomohla jej, ked nikto iny a jej zrazu vadilo, ze ju nevie pochopit. Samozrejme ved zije v inom svete tak co by na nej zrazu mala chapat. Ale proste najprv jej nezdvihala a potom ignorovala a proste vobec sa mi nepacilo ze spravila to co odsudzovala na inych

iveta4322
07.04.2018

Druhy diel sa mi pacil viac ako prvy

Allla9
23.03.2018 4 z 5

Druhý díl zlatokopky mě připadal již méně poutavý. Přesto si nenechám ujít třetí pokračování.

Ninie
25.07.2017 3 z 5

Druhý díl... Co k němu dodat? Už není tak chytlavý, zbytečné pokračování. Hrdinka se zase motá do stejného světa, ze kterého se ji podařilo uniknout, nemůže se z toho vymanit, řeší stejné témata... Chvíle, kdy se snaží vzpomenout a hrabe se ve své zapomenuté minulosti, mi upřímně lezly na nervy... Jediné pozitivum, že to narozdíl od prvního dílu, skončilo dobře a konečně si užila svou "lásku"

marketa4853
15.06.2016 5 z 5

Skvělý příběh, druhý díl nezklamal! :)

roxann
04.01.2016

Bola som knihou sklamaná. Prvý diel ma naozaj zaujal, zato druhý je tak trochu "nasilu". Nudný dej, jednoducho odhadnuteľné situácie, zjednodušené vzťahy, žiadna dráma, žiaden náhľad do psychiky postáv... Oproti jednotke ani polovica bodov. Škoda.

muži intriky kóma zlatokopka

Lucia Sasková