Zlato pod Venušinou horou

Zlato pod Venušinou horou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46838/zlato-pod-venusinou--46838.jpg 4 7 4

Ronnie68
23.01.2024 3 z 5

Tři vraždy odehrávající se na Moravě... neříkám, že to byla špatná kniha ... jen mě prostě nějak nesedla (detektivky tolik nečtu... tak to bude asi tím) ...

May
14.10.2018 5 z 5

Mám moc ráda knihy amerických, anglických, švédských a mnohých dalších cizojazyčných autorů. Detektivky čtu ... občas, spíš pro změnu žánru než pro nějakou velkou zálibu v hledání vraha. Po dlouhé době čtu knihu od českého autora a navíc knihu, která se odehrává v Brně, Mikulově a zkráceně prostě na jižní Moravě :-) A mám takový pocit, že od pana Malíka bych díky jeho báječné češtině a nesmírně bohaté slovní zásobě dokázala číst předpověď počasí z neděle na pondělí o dvou stech stránkách :-) Zatím nevím, zda je vrahem zahradník nebo někdo ze spolku vodníků (půjčeno z knihy), ale jsem nesmírně ráda, že jsem knihu dostala do rukou a mohu si ji přečíst!

Ježevika
21.05.2013 5 z 5

Autorem byl můj tatínek. V tomto případě nemohu být soudným hodnotitelem :-)

vitavita
09.03.2012 4 z 5

Knihu mám s autorovým věnováním. Jedna z mála detektivek odehrávající se na Moravě (v Mikulově).

Morava

Josef Malík