Zlatíčko

Zlatíčko https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178881/bmid_zlaticko-65f1fe6966ae9.jpg 2 6 2

Príbeh Júlie, ktorá príde z malej dedinky do veľkomesta. Zisťuje, že sa pohybuje v prostredí, kde úsmev nemusí vždy znamenať radosť, ani láska skutočnú lásku, ale ak chce prežiť, prispôsobí sa a rýchlo sa stáva typickou mestskou slečinkou so vždy dokonalým účesom a manikúrou. Keď stretne Tomáša, je presvedčená, že má vedľa seba muža svojho života. Je krásny, inteligentný, úspešný a galantný, priam dokonalý. Každá z nás by asi spozornela, no Júliu unáša láska v ružových oblakoch, kým nezistí, že jej Tomáš nehovorí celú pravdu. Vlastne, klame ju každým slovom... Lenže to, čo napokon o ňom zistí, je šokujúce...... celý text

Jurajovamaka
28.02.2021 1 z 5

Táto kniha bola najslabšia od Jany Benkovej. Júlia mi prišla niekedy taká naivná, až to bolo hrozné. Knihu som síce prečítala za pár hodín, ale že by ma nejak extra oslovila, tak to veru nie.
NEODPORÚČAM :-(

Niki
27.07.2014 3 z 5

Překvapila mě naivita hlavní hrdinky a jak dlouho Tomášovi věřila. První polovina knihy byla celkem zajímavá, celou druhou půlku jsem čekala, kdy už jejich vztah vyjde na povrch on to s ní skončí. Nic nového pod sluncem.