Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý

Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292701/bmid_zlate-hroty-dana-zatopkova-jan-zele-tjb-292701.jpg 5 8 2

Hod oštěpem je zlatou českou disciplínou. Jsme v ní světovou velmocí a držíme oba světové rekordy. Teď se českému oštěpu konečně dostává důstojné knižní monografie. ? Sportovní i životní příběhy našich nejvýznamnějších oštěpařek a oštěpařů: Dany Zátopkové, Jana Železného, Barbory Špotákové a Jiřího Veselého ? Světová i česká historie hodu oštěpem ? Zajímavosti o výrobě oštěpů a o technice hodu ? Přehledné tabulky oštěpařů a oštěpařských výkonů v rozsahu dosud nepublikovaném ? Medailonky nejvýznamnějších osobností českého i světového oštěpu ? Unikátní fotografické přílohy... celý text

PavlaTr
31.01.2021 5 z 5

Opravdu povedená kniha o našich nej oštěpařích . Klobouk dolů !!!

Honza89
23.04.2019 4 z 5

Výborně zpracované dílo o elitních českých oštěpařích. Dokážu si představit, kolik úsilí musel autor vynaložit na získání všech podkladů a hodně mě mrzí, že je kniha k dostání hlavně v Levných knihách za pár korun. Zaslouží si mnohem víc.

sport sportovci

Petr Feldstein
česká, 1943
2013  88%Život plný koní
2016  93%Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý
2018  90%Dávat koním křídla
2012  97%A život šel dál
2012  100%Zlaté medaile

Kniha Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý je v